فرمول یک ایراننیکو روزبرگ اذعان داشت که هم تیمی او عملکرد بهتری را در مسابقه مکزیک داشته است و موضوع پنالتی گرفتن لوئیس همیلتون در استارت مسابقه را کم اهمیت دانست.

در استارت مسابقه، همیلتون مجبور شد که برای حفظ موقعیت خود، یک پیچ را بریده طی کند تا اجازه سبقت گیری به هم تیمی خود ندهد.

همیلتون لاستیک های خودش را قفل کرد و به روی چمن های پیچ دو رفت و بعد از آن نیز شاهد تصادف ورلاین و اریکسون و حضور ماشین ایمنی در پیست بودیم.

راننده بریتانیایی مرسدس در ادامه نیز توانست مسابقه را کنترل کند و پیروز شود و روزبرگ نیز در مکان دوم ایستاد و در این باره گفت:

اول از همه باید بگویم که لوئیس عملکرد بهتری را در این آخر هفته داشته است.

او اول از همه وارد پیچ شد و با همان موقعیت از پیچ خارج شد و این خوب است و مشکلی وجود ندارد. جدای از آن، برای من اتفاقات زیادی رخ داد و کاملا مسابقه ی پر حادثه ای بود.

نیکو روزبرگ و مکس ورشتپن

نیکو روزبرگ و مکس ورشتپن

و در نهایت نیز رده دوم را بدست آوردم و با آن زندگی خواهم کرد. لوئیس سریع تر بوده است و لیاقت این پیروزی را دارد.

مقصد بعدی فرمول یک برزیل است و روزبرگ با پیشتازی 19 امتیازی به استقبال آن خواهد رفت، جایی که در دو سال گذشته در آن پیروز بوده است و در صورت بدست آوردن پیروزی، قهرمان این فصل خواهد شد. او افزود:

 پیشتاز بودن بهتر از عقب بودن است.

این برای من عالی است که برای رقابت قهرمانی، روی هر کدام از مسابقاتی که در پیش است نیز به خوبی کار کنم، پس به برزیل خواهم رفت و سعی می کنم که در آنجا پیروز شوم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

 1. علي

  22

  3

  ايول يه چيزي كه رزبرگ داره واقعا يه قهرمان واقعيه و بارها هم تيمي اش رو تشويق كرده واقعا اتفاقي كه كم ديدم تو اين سطح مسابقات . و همين رقابت و كوشش هست كه كارو جذاب مي كنه

 2. siavash

  14

  10

  بعضی ها باید ادب و شخصیت رو از رزبرگ یاد بگیرن
  بارسلون یادتون نیست که همیلتون امتیاز کامل مسابقه رو در حالی که رزبرگ اول بود ازش گرفت !!!!
  اگه به رزبرگ نمی خورد 25 امتیاز کامل جلوتر بود حالا بماند که نوار پیروزی هاشو قطع کرد و از اون زمان ماشین رزبرگ ماشین نشد
  انگلیسی ها شلوغ میکننن موتور همیلتون سوخت و دارن هی میگن بدشانس بد شانس بدشانس یادشون نرفته تو همون مسابقه در اثر برخورد فتل به رزبرگ چندین امتیاز رزبرگ از دست داد
  اگه فتل به همیلتون میخورد قیااااااامت میشد میگفتن چون المانیه زده به همیلتون که رزبرگ قهرمان شه
  البته این شلوغ کاری رسانه های انگلیسی چیز جدیدی نیست و همه هم از شارلاتان بازیشون خبر دارن

دیدگاه خود را بیان کنید