فرمول یک ایرانسرجیو پرز که پیشنهاد تیم فرمول یک رنو را برای سال 2017 رد کرد احتمالا منتظر دریافت پیشنهاد از طرف فراری است. این نظر هم تیمی او در فورس ایندیا، نیکو هالکنبرگ است که به تازگی پیشنهاد رنو برای صندلی این تیم در سال 2017 را پذیرفته است.

مرد آلمانی گفت:

مطمئنم این قدم درستی برای پیشرفت در زندگی حرفه ای من است.

هالکنبرگ 29 ساله افزود:

از زمانی که وارد فرمول یک شدم، می خواستم در تیمی که تولیدکننده باشد حضور داشته باشم و این یک فرصت خوب است.

فورس ایندیا - سرجیو پرز و نیکو هالکنبرگ

فورس ایندیا – سرجیو پرز و نیکو هالکنبرگ

قبل از این که تیم رنو با نیکو هالکنبرگ به توافق برسد و با او قرارداد امضا کند، با سرجیو پرز مذاکراتی داشته است که راننده ی مکزیکی و حامیانش تصمیم گرفتند که او یک سال دیگر در فورس ایندیا بماند.

هالکنبرگ گفت:

در نگاه سرجیو، این ممکن است احساسی تر باشد.

ممکن است او به این امید داشته باشد که روزی در تیم فراری قرار بگیرد، اما برای من بودن در تیم های رده بالا در این لحظه دور از ذهن است.

هالکنبرگ سپس بر این مورد پافشاری کرد که حتی با اینکه اسپانسر اصلی تیم، سابراتا روی در زندان است و ویجی مالیا قادر به سفر کردن نیست او از این تیم به دلیل بی ثباتی یا مشکلات مالی خارج نشده است.

مرد آلمانی گفت:

او از اتفاقات آینده ترسی ندارد.

از زمانی که من در اینجا بودم شایعاتی این چنینی وجود داشته است، اما هنوز تیم و ویجی مالیا پا برجا هستند.

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

 1. J.B

  4

  3

  اول امیدوارم که تا سالها سایه ی کیمی افسانه ای ، رایکونن کبیر این نابغه دوست داشتنی بر فرمول یک مستدام و برقرار باشه/ دوم بهترین هم تیمی برای فتل در فراری بعد از رایکونن کبیر ، رومن گروژان یا همین هالکنبرگه. پرز شاید چون اسپانسرهای خوبی داره و از مکزیکه با بالای صد میلیون جمعیت و دو ساله دوباره دارن در مکزیک فرمول یک برگزار می کنن ، به درد فراری بخوره اما هم تیمی خوبی برا فتل نخواهد بود.

  • هومن

   5

   0

   مرد اون پرزی که تو مکلارن دیدی. دیگه پخته شده و بعد رایکونن پرز و بوتاس بهترین گزینه ها هستن ولی در کل بهترین گزینه برا صندلی 2018 فراری خود کیمیه.اینجوری که این داره سال به سال بهتر میشه کسی جرات نمیکنه به فراری فک کنه هم 2015 هم 2016 حقش برد تو یه مسابقه بوده.امسال خیلی خوب بوده کیمی.با همین فرمون بره سال بعد گرند پری میبره.ولی واقعا دلم تنگشده برا بردن کیمی.واقعا دوس دارم سالی که کیمی خدافظی میکنه با بردش همراه باشه

   • J.B

    1

    1

    من نوشتم هم تیمی خوبی برا فتل نخواهد بود. ننوشتم راننده ضعیفی یه یا در سطح اینکه راننده دوم فراری بشه نیست. به خاطر خصوصیات اخلاقی ش مطمئنم با فتل کنار نمیاد. فراری همین الانش که دو تا راننده عالی داره و رابه این دو هم با هم خوبه تو بحرانه و وضعی نداره. وای به اینکه بین راننده هاش هم تنش باشه. دنبال دردسر نیستن. پرز بره اونجا سعی می کنه راننده اول بشه و رقابت کنه. هالکنبرگ گروژان سازگارتر هستن و بیشتر تابع دستورات تیمی

دیدگاه خود را بیان کنید