فرمول یک ایران – راننده ردبول، مکس ورشتپن معتقد است که در نظر نگرفتن هیچ شانسی برای لوئیس همیلتون در بدست آوردن قهرمانی فصل 2016، اشتباه است.

بسیاری از دنبال کنندگان فرمول یک بر این عقیده هستند که با برتری 26 امتیازی نیکو روزبرگ نسبت به هم تیمی خود، و با توجه به سه مسابقه ی باقی مانده، راننده آلمانی مرسدس عنوان 2016 را از آن خود خواهد کرد.

ورشتپن جوان اما هنوز برای قهرمان دو سال گذشته فرمول یک شانس قائل است و او همیلتون را یک جنگجو می نامد. راننده ردبول در مصاحبه با بیلد آلمان گفت:

اگر چه در حقیقت امتیاز ها و شانس برای نیکو است اما فقط می خواهم بگویم که لوئیس بسیار سریع است و یک راننده جنگنده بزرگ است که هرگز تسلیم نمی شود.

بنابراین فکر می کنم که این رقابت تا آخرین مسابقه هیجان انگیز خواهد بود.

ورشتپن در ادامه درباره ی بهترین راننده های حال حاضر فرمول یک افزود:

ساده است بهترین راننده های حال حاضر فرمول یک، لوئیس همیلتون و البته فرناندو آلونسو هستند.

من مکس ورشتپن هستم، اما اگر بخواهم بگویم، بیشتر از نوع لوئیس هستم. اما این بدین معنی نیست که نیکو سریع نباشد.

مکس ورشتپن با بدست آوردن 165 امتیاز در رده ششم جدول رده بندی قرار دارد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

10 دیدگاه

  • ehsan

   6

   13

   چون ماشینش از وتل سریع تره…پس فک میکنه ازش بهتره…اما چون نمیتونه در حال حاضر با همیلتون رقابت کنه و صرفا داره واسه امسال بهش امید میده که قهرمان بشه داره این حرفو میزنه

 1. هومن

  12

  8

  (من مکس ورشتپن هستم، اما اگر بخواهم بگویم، بیشتر از نوع لوئیس هستم.) باید اعتراف کنم اولین کسیه که باعث شده به بعد بازنشستگیه لوییس فک کنم وشاید بعد بازنشستگیه لوییس بهش علاقه مند بشم.(از حق نگذریم مکس خوب میجنگه ولی هنوز لوییس نیست ولی ….)

 2. سپهر

  8

  12

  ورشتپن از همیلتون تعریف کرده :)))) چه شود …
  داداچ داری اشتباه تعریف میکنی ،
  یکی باید اول صلاحیت خودتو تایید کنه ، بعد شما جایزی درباره دیگران نظر بدی …

 3. Sina j.v.n

  11

  0

  من خبر اصلی رو خوندم اون معنی که کردین من بیشتر از نوع لوئیس هستم اشتباهی معنی شده، گفته که رانندگی من بیشتر مثل همیلتون هس ?
  بازم تشکر بابت خبر
  FA14 ✌

 4. SEYED REZA SHAFIEI

  3

  0

  مکس راننده خوبی هست و سبک رانندگی خوب و متفاوتی نسبت بقیه داره و در این سن کمی که داره این جایگاه داره بسیار خوب است .اما لوئیس جزء بهترین ها و فراموش نشدنی ترین راننده هاست به قهرمانی لوئیس.

دیدگاه خود را بیان کنید