فرمول یک ایرانسال ۱۹۹۲ در دومین مسابقه فصل مردی جوان به روی سکو رفت ، نفر سوم مسابقه ی فرمول یک مکزیک سال ۱۹۹۲ کسی نبود جز مایکل شوماخر اسطوره ای که برای اولین بار به روی سکو میرفت .

بدون شک دهه ی نود، دهه ی طلایی فرمول یک بود. جایی که رقابت ستارگان تکرار نشدنی این ورزش، در جریان بود. همین رقابت ها بود که نام فرمول یک را به عنوان یکی از محبوب ترین ورزش های دنیا بر سر زبان ها انداخت. آخرین مسابقه ی فرمول یک در مکزیک (تا قبل از مسابقه ی پارسال) میزبان رانندگانی بود که حالا یا کارشناس فرمول یک هستند مثل مارتین براندل و جانی هربرت و یا تبدیل به اسطوره های این ورزش شده اند، مثل آیرتون سنای فقید و الن پراست…

دیدن رقابت سال ۱۹۹۲ شما را بیشتر با فضای مسابقات کلاسیک فرمول یک آشنا میکند. نکته ی جالب این مسابقه سومی مایکل شوماخر بود. این برای اولین بار بود که راننده ی افسانه ای فرمول یک به این موفقیت میرسد. او این افتخار را زمانی کسب کرد که هم‌تیمی مارتین براندل در تیم بنتون فورد بود.


 

* نکته ۱ : اگر در پرداخت شما مشکلی به وجود آمد با استفاده از فرم تماس با ما در سایت با ما ارتباط برقرار کنید و آی دی تلگرام خود را ارسال کنید تا لینک دانلود به همراه یوزرنیم و پسورد برایتان ارسال شود .

* نکته ۲ : دقت کنید که اطلاعات پرداخت را درست وارد کنید اگر در پرداخت شما مشکلی به وجود آمد بر طبق آن بررسی خواهد شد .

* نکته ۳ :  برای اجرای نسخه کم حجم از برنامه pot player روی ویندوز استفاده کنید. در صورت مشاهده این فیلم با تلفن همراه نیز از برنامه mx player استفاده نمایید.


..:: لینک مستقیم ::.. گزارش انگلیسی

حجم ۱٫۳ گیگابایت | مدت زمان ۱۱۶ دقیقه | بهترین کیفیت موجود AVI  

هزینه ی فایل فقط هزار تومان

.
.
  watermark-f1
بعد از ورود به صفحه پرداخت لینک طبق عکس زیر روی گزینه مورد نظر کلیک کنید
good

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید