فرمول یک ایران – با اینکه نیکو روزبرگ ، راننده مرسدس برای بدست آوردن اولین قهرمانیش فقط به رده دوم در مسابقات پایانی فصل نیاز دارد، اما می خواهد مانند سال گذشته، با پیروزی از مکزیک خارج شود.

راننده آلمانی در مسابقه آستین آمریکا در رده ی دوم پشت سر هم تیمی خودش قرار گرفت و همین باعث شد تا اختلاف امتیازی آن ها در جدول رده بندی به 26 امتیاز برسد.

با این حال او می گوید که رویکرد قبلی خود را که پیروزی در هر مسابقه بود را در مکزیک نیز پیاده سازی خواهد کرد. روزبرگ اذعان کرد:

من در یک شنبه [در آستین] شانس خوبی برای پیروزی داشتم اما کارساز نبود. این راهی بود که باید پیش می گرفتم و آن را می پذیرم و حالا مقصد بعدی ما مکزیک است.

مانند همه ی مسابقات، هدف من فقط تلاش و پیروزی در آنجا است. البته قهرمان شدن در پایان فصل فوق العاده است و من نسبت به آن هیجان زده هستم اما رویکرد خودم را حفظ خواهم کرد.

اتفاقات زیادی ممکن است در طول یک مسابقه رخ دهد که خارج از کنترل شماست، بهترین کار این است که مانع از رخ دادن این اتفاقات شوید و فقط بر روی کار خود تمرکز کنید.

من از بازگشت دوباره به مکزیکوسیتی هیجان زده هستم. با رانندگی در اینجا احساس می کنید که به پیست کارتینگ برگشته اید با پیچ های تنگ و سرو صدا و جو پیست، واقعا محشر است.

در سال گذشته که در اینجا روی سکو بودم، یکی از بهترین لحظات زندگی من بوده است، امیدوارم که بتوانم دوباره این تجربه را در اینجا داشته باشم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  1. 2L : Love & Lewis

    15

    4

    ادمین عزیز (رویکرد قبلی خود نه رویکر) تصحیح بفرمایید.واقعا اگه رقابت دو تا مرسدس هم نبود راحت میشد سرمسابقه خوابید البته گاراژ فراری هم واسه فان خوبه 🙂

دیدگاه خود را بیان کنید