فرمول یک ایران – کال کراچلو احساس می کند که بعد از پیروزی در استرالیا و بدست آوردن دومین پیروزی فصل، باید پیشتیبانی و حمایت بیشتری را از هوندا دریافت کند.

بعد از بدست آوردن اولین پیروزی در آب و هوای آفتابی بارانی برنو، کراچلو موفقیت های بیشتری کسب کرد و توانست پیروزی مسابقه جزیره فیلیپ را با زمین خوردن مارک مارکز بدست آورد.

اگر چه بعد از کسب این پیروزی در صحبت با رسانه ها کراچلو معتقد است که حمایتی را از هوندا دریافت نمی کند.

او این موضوع را مطرح کرد که هیچ یک از پرسنل هوندا در کنفرانس خبری مسابقه شرکت نداشتند و بر اساس شواهد به دیدن موتورسوار تیم خود نیامدند. موتورسوار بریتانیایی در این باره گرفت:

من با تیمم خوشحالم ولی این حق من است که حمایت بیشتری را از هوندا دریافت کنم.

من به یاد دارم وقتی موتورسوار تک3 یاماها بودم  [2011-13] حمایت خوبی را از یاماها دریافت کردم و حتی تلاش کردم که در آن تیم بمانم و تمدید کنم.

اشتباه برداشت نکنید، الان هم حمایت خوبی دارم اما فکر می کنم که آن ها باید شخصا به من کمک بیشتری کنند و از لوسیو (مدیر تیم) این انتظار می رود.

این ناامید کننده و ناراحت کننده است که پیروز مسابقه شوید و مدیری (از هوندا) اینجا نباشد. من به شما می گویم اگر در یک تیم دیگر بودم، آن ها اینجا بودند.

می دانم بعضی افردا داخلی واقعا به من کمک می کنند و این را نیز می دانم بعضی افراد داخلی این را دوست ندارند، اما این راه آن است و این یک برش گلو در کسب و کار است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

  1. اکبر

    5

    0

    ضمن تشکر از سایت خوبتون به منظور ارتقای کیفیت سایتتون جداول رده بندی موتو جی پی خصوصا جدول تیمی رو و همچنین بیوگرافی موتورسوارای موتو جی پی رو هم مثل فرمولا 1 به تب های بالا اضافه کنید.

دیدگاه خود را بیان کنید