فرمول یک ایران: کوین مگنوسن و استبان اکون، گزینه های اصلی تیم رنو برای تکمیل ترکیب فصل آینده هستند. همان طور که میدانید، مذاکرات فرانسوی ها با تیم ویلیامز برای انتقال والتری بوتاس فنلاندی تا کنون نتیجه ای نداشته است.

مرد فنلاندی از تیم رنو وقت بیشتری خواست تا بتواند با آرامش خاطر بیشتری تصمیم بگیرد اما با قوت گرفتن احتمال ماندن او در این تیم بریتانیایی، تیم رنو که علاقه ی خاصی برای جذب این راننده ی باتجربه نشان داده بود، به بن بست رسید.

این بدان معناست که دیر یا زود، ویلیامز خبر تمدید قرارداد خود را با بوتاس اعلام میکند. صندلی دوم این تیم هم به احتمال زیاد به لنس استرول کانادایی خواهد رسید.

زرد ها که از به خدمت گرفتن کارلوس ساینز هم ناکام ماندند، حالا به دو گزینه ی اصلی یعنی کوین مگنوسن و استبان اکون فکر میکند.

اکون که در اوایل فصل، راننده ی رزرو این تیم هم بود، عملکرد راضی کننده ای در مانور داشته. اگرچه او راننده ی جوان تیم مرسدس است و شاید این تیم آلمانی او را به سمت فورس ایندیا هدایت کند.

استبان اکون

استبان اکون

در این حالت راه برای دانمارکی  هموارتر میشود و او میتواند با خیال راحت به صندلی دوم تیم رنو فکر کند. تیم رنو هم به راننده ی باتجربه ای مثل او که نتایج خوبی در دوران سخت این تیم گرفت، نیاز دارد.

گویا رنو عجله ی خاصی برای اعلام ترکیب فصل آینده ی خود ندارد و منتظر نهایی شدن وضعیت فورس ایندیا و اکون است. گزینه ی دیگر این تیم میتواند استبان گوتییرز باشد باشد.

در این صورت مگنوسن هم میتواند به ترکیب تیم هاس اضافه شود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید