فرمول یک ایرانلوئیس همیلتون راننده مرسدس پس از بدست آوردن پنجاه و هشتمین پول پوزیشن خود در آمریکا، اطمینان دارد که می تواند این جایگاه را در استارت مسابقه آستین، حفظ کند.

استارت های همیلتون در این فصل، همیشه برای او مشکل ساز بوده است و حتی در مسابقه ژاپن نیز از جایگاه اول به رده هشتم نزول کرد.

اما راننده مرسدس برای حفظ نهمین پول پوزیشن فصلش، تمام طول آخر هفته را برای استارت مسابقه تمرین کرده است و این راننده بریتانیایی به مسابقه فردا خوش بین است:

من احساس مثبتی دارم. ما این چند هفته بسیار کار کرده ایم و در بخش های زیادی بهبود داشته ایم پس از بدست آوردن این نتیجه در اینجا بسیار احساس خوبی دارم و از تیم قدردانی می کنم.

من تمام آخر هفته را برای داشتن یک استارت خوب در مسابقه فردا، تمرین کرده ام.

احساس فوق العاده ای دارم. بعد از سال ها تلاش، این اولین پول پوزیشنم در اینجا است و بسیاری از مردم تلاش کردند تا من موفق به این کار شوم و از این بابت بسیار خوشحالم.

در آخرین دقایق تعیین خط، همیلتون مشکل گیربکس را گزارش داد اما مرسدس هیچ ایرادی در گیربکس او پیدا نکرد:

آن ها گفتند مشکلی وجود ندارد و من هم به خاطر حرف آن ها چنین روشی را انتخاب کردم و دور زدم.


۳ دیدگاه

قابل توجه تمام کاربران سایت فرمول یک ایران : از این پس جهت برخورد با کاربران متخلف جرایمی در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در هنگام ارسال دیدگاه خود نهایت دقت را فرمایند ، در بیان دیدگاه ها از توهین به دیگران و رانندگان و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن هر ملاکی IP فرد متخلف مسدود خواهد شد و دیگر نمیتواند وارد سایت شود .
 1. siavash
  0
  0

  خدای استارت ببینیم چه میکنی خخخخخ تا فردا کلاچ ول کردنو تمرین میکنه ببینیم آخرش یاد میگیره خخخخخخخخ

  پاسخ دادن
 2. 2L : Love & Lewis
  0
  0

  دوستان کسی میدونه فاصله راننده ها موقع استارت چطوری محاسبه میشه؟

  پاسخ دادن

Leave a Reply

Your email address will not be published.