فرمول یک ایران: بالاخره دنیل کویات روس، تصمیم خود را برای فصل بعد نهایی کرد. او اعلام کرد که سال بعد هم در تیم تورو روسو خواهد بود.

درست چند روز بعد از انتشار شایعات پیوستن کویات به فورس ایندیا، تیم تورو روسو، با ثبت قرارداد با این راننده ی جوان، به حرف و حدیث ها پایان داد. تیم رنو هم قبل از این خواهان جذب  کارلوس ساینز بود اما، تیم دوم ردبول، قرارداد او را نیز تمدید کرد و با این کار، این پیام را برای دیگر تیم ها فرستاد که علاقه ای به از دست دادن استعداد های جوان خود ندارد.

پسر جوان روس که سختی های زیادی در اول فصل داشت و به نوعی به تیم پشتیبان ردبول تبعید شده بود، از این اتفاق استقبال کرد و از مدیران ردبول بابت این تمدید قرارداد تشکر کرد.

میخواهم از تیم ردبول، آقای هلموت مارکو و کل اعضای تیم تشکر کنم. آن ها همیشه به من اعتماد داشتند و از زمانی که به تورو روسو برگشتم از من حمایت کردند.

خیلی خوشحالم که در تیمی خواهم ماند که برای من مثل خانه ام است. به آینده خوشبینم و قصد دارم تلاشم را بیشتر کنم. من همیشه در اختیار این تیم خواهم بود. قول میدهم دویست درصد بیشتر از قبل تلاش کنم!

دنیل کویات

دنیل کویات

فرانتس تاست، مدیر تیم تورو روسو هم با اشاره به این که ثبت قرارداد زودهنگام، نکته ای مثبت برای تیم است گفت:

وقتی ترکیب راننده های یک تیم مشخص میشود، همه چیز تغییر میکند. اتفاقات زیادی برای تیم ما و در کل فرمول یک خواهد افتاد. ما تامین کننده ی موتور خود را عوض خواهیم کرد و پایداری خودروی خود را افزایش خواهیم داد.

کارلوس برای سال سوم در کنار ما خواهد بود. این نشان میدهد او چه قدر برای ما اهمیت دارد. دنیل هم در مسابقات گذشته نشان داده که  به فرم خوب خود برگشته و گذشته را فراموش کرده است.

همیشه به او (کویات) گفته ام که آینده اش دست خودش است. او هم با عملکرد خوب خود، جای خود را برای فصل بعد، رزرو کرد. حالا ما دو راننده ی جوان و با استعداد داریم و تلاش میکنم که در فصل بعد از تیم های رقابتی باشیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید