فرمول یک ایران – بعد از مطرح شدن نظرات راس برون در کتابش که به موضوع عدم اعتماد به توتو ولف و نیکی لائودا اشاره کرده بود، ولف اذعان کرد که نظر او از جایی خارج از متن گرفته شده است.

برون در کتاب جدیدش مطرح کرد که یکی از دلایل ترک مرسدس در پایان فصل ۲۰۱۳ این بود که نمی توانست به توتو ولف و نیکی لائودا اعتماد کند:

اتفاقی که در مرسدس رخ داد این بود که این افراد به من تحمیل کردند که نمی توانم به آن ها اعتماد داشته باشم.

من هیچوقت نفهمیدم آن ها قصد دارند چه کاری انجام دهند. منظورم این است که نیکی به من یک چیز می گفت و سپس در اطراف می شنیدم که چیز دیگری می گوید.

بنابراین من شروع کردم به مقابله با کسانی که نمی توانستم به آن ها اعتماد کنم؛ افردا داخل تیم که با رویکردشان مرا ناامید می کردند.

سپس در اوایل ۲۰۱۳ بود، فهمیدم که پدی لاو برای پیوستن به تیم قرارداد بسته است و این در اشتوتگارت به امضا در آمده است. سپس من با نیکی و توتو بحث کردم و آن ها یکدیگر را سرزنش می کردند. من با آن ها ملاقات کردم و آن ها فقط به یکدیگر اشاره می کردند…

با این حال ولف گفت که هیچ دشمنی بین او و برون وجود ندارد و این نظرات از جایی خارج از چارچوب و متن گرفته شده است:

من این نقل قول را خوانده ام و با راس در تماس بوده ام.

ظاهرا این نقل قول از جایی خارج از چارجوب و متن گرفته شده است و من آن را می پذیرم.

بازسازی یک سازمان همیشه سخت و ظریف بوده است. وقتی راس تصمیم به جدایی از تیم گرفت، پس از آن ما یک اجرا بسیار موفق در رقابت قهرمانی داشتیم و این وضعیت را دشوار می کرد.

من به او به عنوان یک فرد احترام می گذارم و همچنین به عنوان یک مهندس برای او احترام زیادی قائل هستم و این نقل و قول ها تغییری در این ایجاد نخواهد کرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید