فرمول یک ایران – راننده ردبول، دنیل ریکاردو می گوید که تیمش یکی از بهترین جمعه های سال را سپری کرده است و مطمئن است که می توانند برای پیروزی، مرسدس را به چالش بکشند و با آن ها رقابت کنند.

راننده استرالیایی ردبول در تمرین دوم به نیکو روزبرگ، راننده مرسدس بسیار نزدیک بود و با اختلاف زمانی 0.194 ثانیه، در مکان دوم بالاتر از لوئیس همیلتون قرار گرفت.

ریکاردو معتقد است که ردبول یک روز آرام را سپری کرده است و با توجه به سرعت آن ها در دورهای طولانی، می توانند با مرسدس برای پیروزی رقابت کنند:

من فکر می کنم مطمئنا امروز یکی از بهترین جمعه های ما بوده است.

سرعت ما در دورهای زیاد نشان می دهد حتی اگر ما سریعتر از مرسدس نباشیم، قادریم با آن ها مسابقه دهیم. قبل تر نیز این را گفته بودم.

این فقط جمعه بود اما این لذت بخش است است که یک جمعه خوب را سپری کرده ایم.

دنیل ریکاردو

دنیل ریکاردو

این خوب است که آخر هفته ی خوبی را شروع کرده ایم و فکر نمی کنم که به کار زیادی در امشب نیاز باشد و فقط به یک تنظیمات خوب مانند همیشه نیاز داریم و در این لحظه مجبور به تحقیقات زیاد نیستیم.

اگر سرعت امروز را در روز شنبه نیز داشته باشیم، مسابقه ی جالبی خواهد شد و حتی می توانیم از آن ها سبقت بگیریم.

سرعت ما با حالت سوخت کم نیز خوب است اما فکر می کنم بتوانیم به برتری نسبی دست پیدا کنیم اما فکر می کنم که مرسدس دست پیدا خواهد کرد.

باید دید که در 24 ساعت آینده چه اتفاقی رخ می دهد.

مکس ورشتپن در جایگاه پنجم با 0.7 ثانیه اختلاف نسبت به هم تیمی خود قرار گرفت. راننده جوان ردبول که با لاستیک های خود نیز در طی تمرینات مشکل داشته، گفت که باید سرعت آن ها در مسیر کوتاه بهبود یابد:

در تمرین دوم و دورهای کوتاه سرعت من خوب نبوده است.

مکس ورشتپن

مکس ورشتپن

بعد از دورهای ابتدایی در ماشین تغییرات زیادی ایجاد کردیم. بعد از اینکه که به پیست برگشتم، پرچم قرمز به اهتزاز در آمد.

بعد از آن نیز چند دور خوب به ثبت رساندم که نشان می داد سرعت ما در مسیرهای طولانی مثبت است.

من یک فراری جلوی خودم داشتم و در طی مسیرم او را گرفتم و فکر می کنم که سرعت ما خوب است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

  1. ali911

    0

    0

    حالا هی میاد یرخی نظر میده بعد همه میگن وتل غرغرو هست و درباره هر چی نظر میده. فردا می بینی فراری میاد جلو میزنه یه چی دیگه میگه. مسابقه یه چی دیگه و …

دیدگاه خود را بیان کنید