فرمول یک ایرانسباستین فتل می گوید که او نمی خواهد با صحبت در مورد قرارداد حواس تیم فراری را منحرف کند و در عوض او فقط می خواهد به سال آینده فکر کند.

قرارداد فتل در پایان سال آینده با تیم ایتالیایی منقضی می شود و به تازگی رییس فراری ماریزیو آرایوبین گفت که که مرد آلمانی درحال بدست آوردن یک قرارداد جدید پس از یک فصل دشوار است.

فتل، با این حال، می گوید او از فراری می خواهد که بر روی ساخت ماشینی برای برنده شدن در سال آینده تمرکز کند و مانع حواس پرتی قراردادها شود.

سباستین فتل

سباستین فتل

فتل می گوید:

من فکر می کنم همه ما در این زمان بر روی چهار مسابقه باقیمانده تمرکز کرده ایم و سعی درآماده شدن برای سال آینده داریم.

من فکر نمی کنم این مهم باشد که به جزئیاتی مانند قرارداد من توجه کرد. این برای سال آینده خوب است.

با تمام اتفاقاتی که در کارخانه و مارنلو اتفاق می افتد و من می دانم آنها خیلی مشغول هستند و می خواهم آنها تمرکز داشته باشند.

راننده فراری گفت:

با آپدیت هایی که تیم در مسابقه قبلی در ژاپن معرفی کرد یک گام مثبت رو به جلو است و این نشان می دهد که مارنلو در مسیر درستی  قدم بر می دارد.

من فکر می کنم این یک گام رو به جلو برای من و کیمی رایکونن بود، آن یک عملکرد خوب در ژاپن بود.

فتل افزود:

ژاپن آزمون خوبی برای عملکرد کلی ماشین بود.

به طور کلی اینها نشانه های خوبی برای امسال هستند و همیشه چیزهایی هستند که یاد می گیری.قوانین در حال تغییرات زیادی هستند، اما هر چیز کوچکی که شما از ماشین می فهمید و اینکه چگونه کار کرد ، این در آینده کمک خواهد کرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

7 دیدگاه

 1. هومن

  0

  0

  حق با فتله چون اینطور فقط تمرکز راننده بهم میریزه کل نیم فصل اول رسانه ها رو قرارداد کیمی زوم بودن الانم که فتل شاید بخان با این جو سازی ها فشار رو از رو خودشون بردارن نمیدونم.چون پارسال 3 تا برد امسال تا الان هیچی وبه احتمال خیلی زیاد مسابقه ای هم نبرن امسال. تمرکز اصلیشون رو سال بعده که بنده بشخصه امیدوارم فراری سال بعد بسیار قدرتمند ظاهر بشه.

  • f2004

   0

   0

   yesمنم موافقم فراری امسال خیلی هم بدنبود ولی بدهم بود امسال 3تامسابقه رو میتونستن ببرن:1-استرالیا 2-اسپانیا3-کانادا اماماشین جواب نداد چون لاستیک مدیوم رو هم زود تموم میکردن?

   • ali911

    0

    0

    دوم سوم مونزا و سکوی سنگاپور و ژاپن یادت نره.

  • ali911

   0

   0

   هومن جان عاشقتم با حرفتم کاملا موافقم. شاید اصن یه استراتژی باشه برا تخریب فراری ولی فعلا که ترکیب 2017 مشخصه هیچ اهمیتی نداره 2018 فقط باید رو ماشین زوم کنن. ایشالا سال رقابت مرسدس ردبول فراری. والبته مکلارن برا 2018.

 2. محمد زهیری

  0

  0

  مشکل شاسی فراری کاملا مشهود لاستیک ساییشون حتی از مکلارن هم بیشتره . ست ایرودینامیک خوبی هم ندارن ولی موتورشون از نظر عملکرد تو پیستای سرعتی خوب بوده و وتل هم با استارتای عالیش چنتا موقعیت برد داشته مثل استرالیا و کانادا که با استراتژی بد و ماشینی که تو چنتا مبحث ضعف داره قهرمانیرو ازشش گرفتن .
  دوام هم موضوع دومیه که باید روش کار شه مشکل موتور تو بحرین اونم تاو وارم لپ یکم واسه فراری گاف محسوب میشه .
  وتل هم کاملا مشخصه داره تو این تیم عذاب میکشه که البته خودشم تو چندتا مسابقه ایی رقابتی ظاهر نشد و ضعیف بود .
  کاش فصل اینده قافیه عوض شه و تیکا رقابتی تر شن

 3. _5_Sajad

  0

  0

  وتل خدا کنه تمدید نکنه فعلا،عملکرد فراری اگه فصل بعد هم همینطور بود رفتن قطعا بهتر از موندنه،با احترام نسبت به هوادارای پر شمار فراری

دیدگاه خود را بیان کنید