فرمول یک ایران کیمی رایکونن خاطر نشان کرد که فراری سرعت واقعی خودش را در گرندپری ژاپن نشان نداده است و امیدوار است این مهم در گرندپری آمریکا رخ دهد.

او به دلیل کسب 5 رده پنالتی به خاطر تعویض گیربکس، مسابقه سوزوکا را از مکان هشتم استارت زد، اما در ادامه مسابقه در اکثر مواقع در حال جنگیدن با رانندگانی همچون لوییس همیلتون ، دنیل ریکاردو و سرجیو پرز بود و درنهایت مقام پنجم را کسب کرد.

با رسیدن تقویم فرمول یک به مسابقه آستین، رایکونن می گوید عملکرد از مسابقه ای به مسابقه ای دیگر می تواند تغییر زیادی بکند، اما خوشبین است که آنها نمایشی شبیه سوزوکا خواهند داشت، که در آن هم تیمی او سباستین فتل نتوانست در میان سه نفر اول باشد و این به دلیل استراتژی بد فراری نبود.

کیمی رایکونن

کیمی رایکونن

او افزود:

قطعا اگر شما به گرندپری سوزوکا نگاه کنید، من فکر می کنم ما سرعت داشتیم، اما نتیجه پایانی این را نشان نمی دهد.

در آخر هفته سوزوکا همه چیز به خوبی در ماشین کار می کرد و امیدوارم این در مسابقه ی بعدی نیز رخ دهد. اما این مسیری متفاوت است، ما شرایط متفاوتی خواهیم داشت، پس باید صبر کرد و دید.

هدف این است همینطور بالا بیاییم و امیدوارم قادر به انجام آن باشیم.

قهرمان جهان 2007 گفت که آپدیت های اسکودریا در مالزی و ژاپن تاثیری بر سرعت آنها نداشته است.

او ادامه:

قطعا ما از آنها استفاده می کنیم، همانند مسابقه قبلی، اما ما نمی توانیم آن را با قسمت های قبلی مقایسه کنیم.

ما هر قسمتی را از ماشین که فکر کنیم بهتر از قسمت قدیمی است را عوض نمی کنیم، اما این تفاوت شب و روز نیست.این تفاوتی کوچکی است اما ما از هر پیشرفت کوچکی استقبال می کنیم.

ما سعی در بدست آوردن توانایی خود داریم، اما من نمی خواهم بگویم که به خاطر آپدیت ها بوده است که ما در سوزوکا رقابتی ظاهر شدیم.

من دلیل آن را نمی دانم که چطور ما رقابتی تر ظاهر شدیم، اما همانطور که گفتم، همه اینها کمک می کند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید