فرمول یک ایران استافل وندورن راننده ی سال آینده مک لارن-هوندا اظهار کرد که سال آینده از هم تیمی بودن با اسطوره ای همچون فرناندو آلونسو ترسی ندارد.

به دنبال اعلان جدایی جنسن باتن، در همان زمان خبر جایگزینی استافل وندورن به جای جنسن باتن منتشر شد.

راننده ی جوان بلژیکی که سال آینده با فرناندو آلونسو هم تیمی می شود، به دنبال یک تجربه مثبت و مفید می باشد. قهرمان مسابقات جی پی 2 گفت:

این یک افتخار برای من است که با فرناندو آلونسو مسابقه می دهم.

هرکس توانایی های خودش را می داند، او دو بار قهرمان جهان شده است و خیلی از مردم او را به عنوان راننده ای می بینند که حمله کننده است. پس فکر کنم این برای من خوب است که با او مسابقه بدهم و هم تیمی او باشم.

این یک امر عادی در میان رانندگان است که ما با هم رقابت داشته باشیم. اما مطمئنا سال آینده ما سعی بر این داریم که تیم را روبه جلو هدایت کنیم.

هم اکنون ما داریم پیشرفت بزرگی می کنیم و امیدوارم بتوانیم سال آینده گام بلندی برداریم.


۲ دیدگاه

قابل توجه تمام کاربران سایت فرمول یک ایران : از این پس جهت برخورد با کاربران متخلف جرایمی در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در هنگام ارسال دیدگاه خود نهایت دقت را فرمایند ، در بیان دیدگاه ها از توهین به دیگران و رانندگان و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن هر ملاکی IP فرد متخلف مسدود خواهد شد و دیگر نمیتواند وارد سایت شود .
  1. Ali n
    0
    0

    اگه سال پیش ( بابت عجیب و غریب و سخت بودنش برای مک لارن ) رو فاکتور بگیریم هنوز هیچ راننده ای نتونسته با آلونزو هم تیمی باشه و شکستش بده باید منتظر موند و دید وندورن چیکار میکنه.

    پاسخ دادن

Leave a Reply

Your email address will not be published.