فرمول یک ایران: گزارش ها حاکی است تیم رنو در تلاش است تا قراردادی بلندمدت با نیکو هالکنبرگ آلمانی به ثبت برساند. تیم رنو که کمتر از یک سال از بازگشتش به فرمول یک میگذرد، تصمیم دارد تا این راننده ی آلمانی را به عنوان یکی از رانندگان سال بعد خود معرفی کند.

این تیم فرانسوی گزینه های دیگری چون استوفل وندورن، کارلوس ساینز و والتری بوتاس روی میز خود داشت که هر سه راننده قرارداد خود را با تیم هایشان تمدید کردند. البته خود هالکنبرگ گفته بود که به قرارداد فورس ایندیا پای‌بند است اما اشتیاق او به تعویض تیم، نشان میدهد از مدت ها قبل به فکر پیوستن به زردپوش های فرانسوی بوده است.

رنو هم به این تغییر، چراغ سبز نشان داده. آن ها به دنبال راننده ای هستند که بتوانند یک قرارداد بلند مدت با او به ثبت برسانند. خواسته ای با توجه به سن هالک، دست‌یافتنی است.

نیکو هالکنبرگ

نیکو هالکنبرگ

منابع متعدد خبری از توافق کلی نیکو هالکنبرگ و رنو خبر داده اند اما قراردادی رسمی تا کنون به امضا نرسیده. به نظر میرسد، استبان اکون راننده ی فرانسوی تیم مانور که عملکرد نسبتا خوبی در این تیم داشته، راننده ی دوم تیم رنو برای فصل بعد باشد. کارشناسان برای جایگزین هالک هم حدس هایی زده اند. پاسکال ورلاین آلمانی میتواند یکی از گزینه ها باشد. در این صورت تیم مرسدس (تامین کننده ی موتور تیم فورس ایندیا) هم شاهد پیشرفت راننده ی جوان خود خواهد بود و از این تغییر استقبال خواهد کرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

 1. siavash

  0

  0

  همه استقبال میکنن پس مبارکه
  خیلی دوست دارم ورلاین و با یه ماشین قوی تر ببینم
  رنو هم از قدیمی های فرمول یکه و همیشه به یه شکلی تو مسابقات شرکت داشته مثل مرسدس که اوایل ورودش به فرمول 1 عناوین زیادیو نتونست کسب کنه ولی به مرور پیشرفت کرد این موضوع برای رنو هم به مرور اتفاق میافته
  هالکنبرگ راننده خیلی محتاطیه و خیلی تمیز رانندگی میکنه من یادم نمیاد به کسی زده باشه خیلی هم با شخصیت و خوش اخلاقه میشه از مصاحبه هاش خیلی چیزا رو فهمید

دیدگاه خود را بیان کنید