فرمول یک ایران – فرناندو آلونسو مسابقه ی خانگی هوندا را در رده ی شانزدهم به پایان رساند و در تمام آخرهفته کند بود. هم تیمی او جنسن باتن نیز حتی مسابقه ی بدتری را گذراند و تنها به رده ی هجدهم دست یافت. آلونسو درباره ی این عملکرد بد می گوید:

تمام آخرهفته کند بودیم باید دلیلش را بیابیم. پنج روز پیش در نبرد برای رده ی پنج با پرز بودیم و حالا حتی به سائوبر نیز نمی رسیم. کمی ناامید شدیم به خصوص که مسابقه ی خانگی هوندا نیز بود اما ما کاری برای انجام دادن نداشتیم. باید دلیل این موضوع را پیدا کنیم.

شرایط خاصی است باید در مسابقات زیادی خوب باشیم به نظرم عملکردمان عادی نبود این آخرهفته ی بد دلیلی داشت. ما خوب نبودیم.

وی افزود:

ماشین پتانسیل بیشتری دارد اما بعضی مواقع شما مسابقه را در ترافیک می گذرانید باید سریعتر باشیم و مسابقه را جلوتر آغاز کنیم تا به ترافیک بر نخوریم امیدواریم در رقابت های بعدی امتیازات را بازگردانیم. ما باید تا مسابقه آستین مشکل کارمان را پیدا کنیم.

فرناندو آلونسو در حال حاضر با 42 امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارد که به نظر می‌رسد بتواند با عملکرد خوب خودش را جزیی از 10 نفر برتر قرار دهد. مکلارن نیز با 62 امتیاز در رده ششم جدول تیمی قرار دارد که البته فاصله زیادی تا رده های بالاتر از خودش دارد.

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

 1. 2L : Love & Lewis

  0

  0

  آدم دوست داره سرشو بکوبه به دیوار وقتی میبینه یه قهرمان داره تو مک لارن تلف میشه…موندم چرا از مک لارن نمیره!حال میداد همیلتون و فتل تو مرسدس می بودن،روزبرگ و آلونسو تو فراری،رایکونن و ورشتپن هم تو ردبول.واقعا چی میشد اونوقت

  • _5_Sajad

   0

   0

   مرسدس هم تا مرسدس بشه مثل الان مک لارن بود،مک لارن تا دو فصل دیگه جز مدعیاست . با این که طرفدار آلونسو نیستم ولی دوست نداشتم تو هم چین تیمی بود ،رقابت آلونسو با همیلتون،وتل،وغیرو همیشه جذابه

 2. بهار

  0

  0

  دوست عزیزاگه خیلی نگران آلونسویی که تلف نشه میخوای مقدمات جابه جاییشو با لوئیس فراهم کنیم ! ماشین مرسدس پتانسیلش داره هدر میره!!! ماشینای فراری خیلی فوق العاده بودن این چن فصل استراتژیستاشونم که نابغن همینجا تقدیرمیکنم ازشون!!!می ترسم روزبرگ نتونه به خوبی توان فراری رو به کار بگیره!!! میگم این بیشتر حال نمیده لوئیس رو بفرستیم فراری فتل و آلونسو رو بیاریم مرسدس رویه پاوریونیت یکسان مسابقه بدن مسابقات جذاب تر شه!!!! تازه هر چن وقت یه بار که لوئیس به سکو نزدیک شه با استراتژی فراری نه تنها سکو رو از دست بده که کلا از پیست محو شه!!!؟؟؟؟؟

  • 2L : Love & Lewis

   0

   0

   برادر،متاسفانه اصلا از کامنتت سر در نیاوردم!!من نفهمیدم بالاخره طرف کدوم راننده ای و از چی ناراحتی! اون که نوشتم رویای من بود که البته رویا خواهد ماند…

   • ali911

    0

    0

    فک کنم جز شماست و بشدت هم از روزبرگ عقده به دل داره

دیدگاه خود را بیان کنید