فرمول یک ایران مکس ورشتپن مسابقه ی ژاپن را مثبت ارزیابی کرد، مسابقه ای که او توانست در آن لوئیس همیلتون را شکست دهد و سکوی دوم را برای خودش کند.

ورشتپن از جایگاه سوم مسابقه را آغاز کرد ولی در پایان توانست دوم بشود، همیلتون استارت بدی داشت و جایگاه دومی اش را به مکس واگذار کرد.

در ادامه ی مسابقه ورشتپن توسط همیلتونی که احیا شده بود تحت فشار بود، مخصوصا در لحظات پایانی مسابقه، اما ورشتپن توانست مدیریت کند و دومی مسابقه ی ژاپن را به دست آورد.

این دومی باعث شد تا او در جدول رده بندی راننده ها صعود کند و هم اکنون بالاتر از سباستین فتل از تیم فراری قرار داشته باشد. مکس ورشتپن گفت:

ترافیک زیادی بود ولی خوشبختانه توانستیم که به خوبی از لاستیک هایمان مراقبت کنیم.

فکر می کنم که در کل استراتژی عالی ای داشتیم، مسابقه دادن در مقابل ماشین های مرسدس فکر می کنم که همیشه نکته ی مثبتی است و اینکه در پایان دوم شده ایم و باید یک تشکر ویژه از تیم بکنم.

مطمئنا لوئیس داشت خیلی تلاش می کرد و در آن شیکین لحظه ی سرنوشت سازی داشتیم ولی خیلی خوشحالم که در جایگاه دوم مسابقه را تمام کردم.

همچنین ورشتپن توسط مردم به عنوان بهترین راننده ی مسابقه ی ژاپن انتخاب شد، این ششمین بار در این فصل است که او این عنوان را برای خودش می کند.

اگر نوشته‌ای که خواندید مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

۴ دیدگاه

* دوستان و همراهان گرامی فرمول یک ایران ، لطفا از هر گونه توهین به رانندگان و کاربران بپرهیزید در غیر اینصورت آی پی شما مسدود خواهد شد و اجازه دسترسی به سایت را نخواهد داشت
 1. Hossein

  0

  0

  گرندپری امارات امتیازاش مثل بقیه گرندپری هاست؟ یا ضرب در دو.میشه؟

  پاسخ دادن
 2. Morteza

  0

  0

  عا خوب شد گفتی من فکر میکردم داشت اون پشت املت درست میکرد ??

  پاسخ دادن

Leave a Reply

ایمیل شما در نظرات نمایش داده نمی شود