فرمول یک ایراندنیل ریکاردو از نتیجه بدست آمده در دور تعیین خط ژاپن بسیار سرخورده شده و در مورد خودروی خود گفت که در مستقیمی بسیار دور از انتظار واقع شد . ریکاردو در تعیین خط ششم شد با اختلاف 0.06 ثانیه نسبت به هم تیمی خود ورشتاپن اما وی معتقد است که بهترین زمان ممکن را به ثبت رسانده است او در مصاحبه با شبکه اسکای اسپورتز گفت:

باور کنید من تمام توان خودرو را به کار گرفتم . مشکلاتی در این آخر هفته داشتیم که بسیار خسته کننده بود . این واقعا سخت بود که ببینید برای نزدیک شدن کاری نمی توان انجام داد ولی بله ما تمام تلاش خود را به کار گرفتیم .ما در مستقیمی کمی کند بودیم و این مشکل را در تمام آخر هفته داشتیم . این مشکل ما را به عقب کشاند رانندگی را مشکل می کرد و ما را از زمان مورد نظر بسیار دور می کرد ولی چیزی که وجود دارد همین است.

من با خوش بینی به مسابقه فردا نگاه می کنم . درست است که آنها 1-2 شدند اما بعید می دانم سلطه کاملی بر مسابقه داشته باشند . ما بر آنها فشار خواهیم آورد کاری که از دست مان بر می آید . فراری نیز بسیار سریع بوده و مسابقه جالبی بین ما خواهد بود .

هم تیمی ریکاردو ، مکس ورشتپن در مورد تعیین خط گفت ردبول در پیچ های کند مشکل دارد جایی که همیشه در آن قوی بوده است . ورشتپن اضافه کرد:

در پیچ های کند خودرو اصلا درست کار نمی کرد ما همیشه در این پیچ ها سریع بودیم . شاید به دلیل دما باشد . این موضوع نیاز به تجزیه و تحلیل بیشتر دارد اما فکر می کنم بتوانیم این مشکل را حل کنیم . سکتور یک خوب بود من فقط سه دهم ثانیه با بهترین زمان سکتور فاصله داشتم . واقعا در این سکتور نمی توانستیم کاری انجام دهیم . همان طور که گفتم در پیچ های سرعت پایین ضعیف بودیم و می توانیم بهتر عمل کنیم.

با اختلاف نیم ثانیه ای نسبت به مرسدس ردبول امیدوار است بتواند خود را به تیم آلمانی برساند و برای آن ها مشکل ایجاد کند. مدیر ردبول کریستین هورنر نیز عملکرد ردبول در تعیین خط را قابل احترام توصیف کرد و گفت:

ما خوب بودیم ولی دیگران نیز سریع بودند . اما من به مسابقه فردا خوش بین هستم .

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

 1. مهرداد

  0

  0

  ببینم پسر خوش اخلاق فرمول یک چیکار میکنه
  روزبرگ که گفته دعا میکنم دیگه قهرمان نشی
  چون خوردن شام پاین تو کفش حالشو بهم زد 😐

دیدگاه خود را بیان کنید