فرمول یک ایران – نیکو روزبرگ راننده مرسدس پس از خارج شدن هم تیمی خود، در روز یک شنبه و در مسابقه مالزی با وی احساس همدردی می کند.

لوئیس همیلتون که امید زیادی به بازگشت به صدر جدول راننده ها در جایزه بزرگ مالزی داشت در دور های پایانی به دلیل مشکل موتور از مسابقه کنار رفت.

با اینکه روزبرگ در پیچ اول بر اثر برخورد با سباستین فتل اسپین شده بود، توانست خود را به رده سوم برساند.

با این نتیجه روزبرگ فاصله خود را نسبت به همیلتون افزایش داد اما گفت که احساس تاسف نسبت به هم تیمی خود می کند. روزبرگ گفت:

متاسفانه یکشنبه اصلا برای ما خوب نبود. مسابقه من قبل از آغاز تمام شد.

من خودم را جای لوئیس قرار دادم و احساس او را درک می کنم. در زمانی که شما به تمام امتیازات نیاز دارید اتفاقی می افتد که همه چیز را خراب می کند.

برای تیم هم این نتیجه بعد از تمام تلاش ها واقعا بد بود. در چنین مسابقه فیزیکی ما باز توانستیم خود را ثابت کنیم و با قدرت باز گردیم و برای جبران نتیجه در مسابقات بعدی تلاش بیشتری خواهیم کرد.

با افزایش امید ها به قهرمانی روزبرگ او می گوید اجازه نمی دهد این تصور عملکرد او را تحت تاثیر قرار دهد:

من نمی توانم بگویم که از افزایش فاصله با لوئیس خوشحال نیستم اما نباید مغرور شوم و می خواهم هر مسابقه را مانند یک فینال ببینم.

سوزوکا هدف بعدی من است و می خواهم در بالاترین جایگاه باشم و افتخار برد در چنین پیست افسانه ای را داشته باشم.

بودن نام شما در کنار بزرگان فوق العاده هست. من باید مقداری عملکردم را بهبود ببخشم. من درس های زیادی در دو سال گذشته یاد گرفتم و میخواهم در این رالی دو نفره پیروز باشم.

من با اعتماد به نفس بالا برای برد می جنگم و می توانم در این نبرد پیروز باشم و امیدوارم طرفداران ژاپنی از این رقابت لذت ببرند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

6 دیدگاه

 1. siavash

  0

  0

  رزبرگ خیلی جنتلمن و در عین حال متواضع امسال از همون مسابقه اول میتونی شوق و انگیزه قهرمانیو تو رانندگیش ببینی این پیستم اگه مشکلی برای ماشینش یش نیاد جزو مدعی های اول امیدوارم موفق باشه بالاترین امتیاز رو بدست بیاره

 2. هومن

  0

  0

  به جد عرض میکنم با اینکه طرفدار همیلتونم:(روزبرگ پخته شده) ولی واقعا بعضی ها هنوز فک میکنن اگه مشکلی برا همیلتون پیش نیاد باز روزبرگ میتونه برنده بشه؟؟؟؟فک نکنم اینطور باشه.

دیدگاه خود را بیان کنید