فرمول یک ایران – مهندس مطرح فرمول یک جیمز آلیسون که بعد از حادثه ی دردناک فوت همسرش از فراری جدا شد و می خواست به تیمی بریتانیایی بپیوندد تا در کنار کودکانش باشد و حالا او به تیم ردبول ریسینگ لینک شده است.

الیسون ممکن است در سال 2018 و به عنوان جانشین آدرین نیووی مهندس طراح ردبول و یکی از برترین مهندسان دنیای فرمول یک به ردبول بپیوندد و آدرین نیوی نیز مشغول پروژه اش با آستون مارتین برای طراحی هایپر کارها شود.

این اتفاق می تواند انتقالی بی نقص برای ردبول ها باشد زیرا نیوی دیگر به طور تمام وقت در ردبول فعالیت نمی کرد و خواسته یا نخواسته آن ها باید جانشینی برای او پیدا کنند و به دست آوردن استعدادی چون آلیسون می تواند بهترین انتقال ممکن برای آن ها باشد.

البته ردبول تنها تیمی نیست که به دنبال آلیسون می گردد و رقبای بزرگی نیز دارد تیم هایی مثل رنو یا مک لارن و… .

در دیگر نقل و انتقالات احتمالی مهم در بین مهندسان فرمول یک می توان به احتمال پیوستن جیمز کی مدیر فنی تورو روسو به تیم ویلیامز اشاره کرد.

مدیر فنی ویلیامز پت سیمندز در پایان فصل 2017 از دنیای فرمول یک خداحافظی می کند.

۳ دیدگاه

قابل توجه تمام کاربران سایت فرمول یک ایران : از این پس جهت برخورد با کاربران متخلف جرایمی در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در هنگام ارسال دیدگاه خود نهایت دقت را فرمایند ، در بیان دیدگاه ها از توهین به دیگران و رانندگان و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن هر ملاکی IP فرد متخلف مسدود خواهد شد و دیگر نمیتواند وارد سایت شود .
 1. saeed

  1

  0

  رنو سر چی دعوا میکنه……فراری هم ب خودش دلداداری میده میگ بینیوتو خوبه.(نمیدونم درست نوشتم یا ن چون اولین باره اسمشو مینویسم)

  پاسخ دادن
 2. ferarri

  0

  0

  باید دید راس براون میاد به فراری یا نه
  اینم که از دست دادن

  پاسخ دادن

Leave a Reply

Your email address will not be published.