فرمول یک ایران – تیم ردبول بر این عقیده است که ماشین ها باید عملکرد بهتری را در این آخر هفته در سوزوکا داشته باشند همانطور که در مسابقه سپانگ قادر بودن در مقابل فشارهای مرسدس ها نمایش قابل اطمینانی داشته باشند.

دنیل ریکاردو بعد از دو سال، اولین پیروزی خودش را در پیست مالزی بدست آورد وقتی که رهبر مسابقه لوئیس همیلتون به دلیل خرابی موتور از مسابقه کنار رفت، زمانی که او داشت سخت فشار وارد می کرد تا جایگاهش را در رهبری مسابقه بهتر کند.

با توجه به ویژگیهای سوزوکا و بهتر بودن برای ردبول انتظار می رود -به لطف وجود فقط یک مسیر مستقیمی- انها بتوانند فرصت دیگری برای به چالش کشیدن مرسدس داشته باشند.

رئیس تیم کریستین هورنر گفت:

ما مشتاقانه منتظر سوزوکا هستیم. امیدوارم آن جریانی باشد که کمی بیشتر نقاط قوت ما را نسبت به مالزی نمایش بدهد.

ما دیدیم که ماشینمان تمام اخر هفته در سکتور دو بسیار رقابتی ظاهر شده و همچنین ما در سکتور یک کاملا رو به جلو و با پتانسیل هستیم.

این یک پیست عالی و برای رانندگان بزرگ و عالی است و امیدوارم ما بتوانیم آخر هفته ای قوی داشته باشیم.

هورنر همچنین درباره ی ریکاردو گفت که به آرامش رسیده و بالاخره یک پیروزی در مسابقات این فصل بدست اورده است، فرصت هایی در مونزا و اسپانیا داشت که از میان انگشتانش لیز خوردند، با توجه به اینکه او هیچ اشتباهی نداشت. مدیر ردبول افزود:

او امسال تعداد زیادی دومی بدست آورده است.

دنیل بدشانسی های زیادی داشته است، در حقیقت این بد شانسی ها بیش از یک فصل ادامه داشت به خصوص بدشانسی او در موناکو، اما امروز بدشانسی برای لوئیس بود و آنجا بود که او می توانست روی آن حساب کند.

این بسیار عالی است که او پیروزی را بدست آورده است. او پیروزی را به روش خاص خودش جشن گرفت و او یک برنده مشهور است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید