فرمول یک ایراننیکو روزبرگ می گوید که بعد از تصادفش با سباستین فتل در گرندپری مالزی راننده ی فراری با او تماس گرفته و از او عذرخواهی کرده است.

در ابتدا فتل به خبرنگاران گفت که این اتفاق یک حادثه ی مسابقه ای بود و به طور غیر مستقیم مکس ورشنپن را سرزنش کرد. بعد از آن اتفاق اما ناظران مسابقه اشتباه اصلی را از او دیدند و بعد از این ماجرا بود که فتل با هم وطنش تماس گرفت و از او عذرخواهی کرد.

درواقع سباستین فتل با من تماس گرفت. او از من عذرخواهی کرد کار او عالی بود البته این اتفاق امتیاز های مرا بازنمی گرداند اما عالی است که این حرف را از او شنیدم.

استارت خوبی داشتم. بیرون لوئیس بودم که ضربه محکمی از عقب به من خورد و مرا دور خودم چرخاند.

مطمئنم بودم مطمئن بودم که ماشین به مشکل خورده است. بعد از چرخش خیلی سریع به مسر بازگشتم و به طرز عجیبی ماشین سالم بود بعضی چیزها خیلی کم صدمه دیده بود اما می شد آن را راند. واقعا شگفت زده شدم.

بعد از آن حمله کردم این کاری بود که باید می کردم واقعا لذت بخش است که برای پس گرفتن جایگاهت با این تعداد از راننده ها بجنگی و آن ها را رد کنی.

مسیر را طی کردم و به کیمی رسیدم حرکتم قطعا هجومی بود اما جریمه را قبول کردم و مسئله همین بود. خوشبختانه این جریمه به نتیجه صدمه نزد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

9 دیدگاه

 1. siavash

  0

  0

  رفتار هر دو راننده کاملا حرفه ای بود و با احترام متقابل
  پوشش تلویزیونی مالزی خیلی ضعیف بود بعد تصادف 10 دقیقه منتظر بودیم ماشین نیکو رو نشون بده من که فکر می کردم از دور مسابقه خارج شد باورم نمیشد ماشینش مشکلی نداره
  اونم از این فرصتی که نسیبش شد بنحو احسنت استفاده کردو بدون اینکه پشت هیچ ماشینی تایم از دست بده خیلی سریع سبقت هاشو تکمیل کرد (من تاحالا همچین رانندگی تهاجمی رو از نیکو ندیدم) در آخرم مزد زحماتشو گرفت و رسید به سکو

دیدگاه خود را بیان کنید