فرمول یک ایراننیکو روزبرگ می گوید که بعد از تصادفش با سباستین فتل در گرندپری مالزی راننده ی فراری با او تماس گرفته و از او عذرخواهی کرده است.

در ابتدا فتل به خبرنگاران گفت که این اتفاق یک حادثه ی مسابقه ای بود و به طور غیر مستقیم مکس ورشنپن را سرزنش کرد. بعد از آن اتفاق اما ناظران مسابقه اشتباه اصلی را از او دیدند و بعد از این ماجرا بود که فتل با هم وطنش تماس گرفت و از او عذرخواهی کرد.

درواقع سباستین فتل با من تماس گرفت. او از من عذرخواهی کرد کار او عالی بود البته این اتفاق امتیاز های مرا بازنمی گرداند اما عالی است که این حرف را از او شنیدم.

استارت خوبی داشتم. بیرون لوئیس بودم که ضربه محکمی از عقب به من خورد و مرا دور خودم چرخاند.

مطمئنم بودم مطمئن بودم که ماشین به مشکل خورده است. بعد از چرخش خیلی سریع به مسر بازگشتم و به طرز عجیبی ماشین سالم بود بعضی چیزها خیلی کم صدمه دیده بود اما می شد آن را راند. واقعا شگفت زده شدم.

بعد از آن حمله کردم این کاری بود که باید می کردم واقعا لذت بخش است که برای پس گرفتن جایگاهت با این تعداد از راننده ها بجنگی و آن ها را رد کنی.

مسیر را طی کردم و به کیمی رسیدم حرکتم قطعا هجومی بود اما جریمه را قبول کردم و مسئله همین بود. خوشبختانه این جریمه به نتیجه صدمه نزد.

اگر نوشته‌ای که خواندید مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

۹ دیدگاه

* دوستان و همراهان گرامی فرمول یک ایران ، لطفا از هر گونه توهین به رانندگان و کاربران بپرهیزید در غیر اینصورت آی پی شما مسدود خواهد شد و اجازه دسترسی به سایت را نخواهد داشت
 1. Fernando

  0

  0

  شبکه ورزش برای اولین بار میخواد فرمول یک ژاپن رو زنده بذاره ، البته تو سایتش زده .

  پاسخ دادن
 2. سلمان

  0

  0

  شعور چیز خوبی است که در کشور های پیشرفته ای مثل آلمان فقط دیده میشه!

  پاسخ دادن
 3. siavash

  0

  0

  رفتار هر دو راننده کاملا حرفه ای بود و با احترام متقابل
  پوشش تلویزیونی مالزی خیلی ضعیف بود بعد تصادف 10 دقیقه منتظر بودیم ماشین نیکو رو نشون بده من که فکر می کردم از دور مسابقه خارج شد باورم نمیشد ماشینش مشکلی نداره
  اونم از این فرصتی که نسیبش شد بنحو احسنت استفاده کردو بدون اینکه پشت هیچ ماشینی تایم از دست بده خیلی سریع سبقت هاشو تکمیل کرد (من تاحالا همچین رانندگی تهاجمی رو از نیکو ندیدم) در آخرم مزد زحماتشو گرفت و رسید به سکو

  پاسخ دادن
  • مسیح

   0

   0

   منم تا حالا همچین رانندگی از روزبرگ ندیده بودم یه عده هم که میگفتن تواناییشو نداره اما واقعا عالی کار کرد

   پاسخ دادن
 4. محمد

  0

  0

  منم شگفت زده شدم وقتی دیدم ماشین روزبرگ سالمه. چون ضربه بدی بود

  پاسخ دادن

Leave a Reply

ایمیل شما در نظرات نمایش داده نمی شود