موتور اسپورت ایران – سباستین اوژیه، راننده ی فرانسوی تیم فولکس، توانست چهارمین پیروزی خود را در رالی خانگی و در فرانسه بدست آورد و با یک پاور استیج، با کسب 26 امتیاز یک قدم دیگر به قهرمانی فصل2016، نزدیک شود.

سباستین اوژیه - رالی فرانسه 2016

سباستین اوژیه – رالی فرانسه 2016

تیرلی نویل، راننده ی بلژیکی هیوندای با کسب رده دوم توانست 18 امتیاز را از آن خود کند و در جدول رده بندی بالاتر از هیدن پادن در جایگاه سوم قرار گیرد.

تلاش های آندریاس میکلسن برای رسیدن به اوژیه همچنان بی فایده است و در فرانسه نیز با وجود مشکل بالا رفتن دما لاستیک هایش، اولین سکویش را بعد از پیروزی لهستان بدست آورد.

آندریاس میکلسن - رالی فرانسه 2016

آندریاس میکلسن – رالی فرانسه 2016

هم تیمی اوژیه و پیروز 2015 رالی فرانسه، گری متی لاتوالا عملکرد بدش در آلمان را تا حدی جبران کرد و با اینکه در دو روز با مشکل ترمز دست و پنجه نرم می کرد، در رده چهارم قرار گرفت.

سه ایستگاه تا پایان فصل 2016 رالی قهرمانی جهان – مقصد بعدی WRC، اسپانیا است.

*رالی چین لغو شده بود.

جدول نهایی:

جدول رالی فرانسه 2016

جدول رالی فرانسه 2016

جدول رده بندی مسابقات:

جدول رده بندی رالی قهرمانی ۲۰۱۶

جدول رده بندی رالی قهرمانی ۲۰۱۶


۳ دیدگاه

قابل توجه تمام کاربران سایت فرمول یک ایران : از این پس جهت برخورد با کاربران متخلف جرایمی در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در هنگام ارسال دیدگاه خود نهایت دقت را فرمایند ، در بیان دیدگاه ها از توهین به دیگران و رانندگان و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن هر ملاکی IP فرد متخلف مسدود خواهد شد و دیگر نمیتواند وارد سایت شود .

Leave a Reply

Your email address will not be published.