فرمول یک ایرانسرجیو پرز پس از پایان آخر هفته در مالزی به طور رسمی تایید کرد که در فصل 2017، راننده تیم فورس ایندیا خواهد بود.

با وجود اینکه قرارداد پرز با فورس ایندیا در چند ماه گذشته امضا شده بود، او در سیلوراستون اعلام کرد که برای نهایی کردن قرارداد، نیازمند جلب رضایت حامیان مالی مکزیکی است.

تنها موضوع باقی مانده برای مذاکره، حقوق پرداختی تیم بود که در این آخر هفته در مالزی، این موضوع نیز برطرف شد.

ویجی مالیا نیز قبل تر از این، ماندن راننده ی مکزیکی در تیمش را تایید کرده بود و با این مصاحبه پرز، او به طور رسمی هم تیمی نیکو هالکنبرگ در فصل آینده خواهد بود.

سرجیو پرز در بیانیه ای گفت:

من خوشحالم که اعلام کنم در فصل 2017، برای فورس ایندیا به عنوان یک تیم مسابقه خواهم داد، و حامیان من نیز به توافق رسیده اند.

من با تیم بسیار خوشحالم و به آینده خوش بینم. من با توجه به پیشرفت ها مطمئن هستم که بیشتر از گذشته به سمت جلو حرکت خواهیم کرد.

تیم من را می شناسد و این برای ثبات مهم است. من برای رقابت در ادامه ی فصل هیجان زده هستم و همچنین در انتظار چالش 2017 هستم.

از تیم برای اعتماد به من تشکر می کنم و بهترین جبران برای این زحمات بدست آوردن امتیاز، سکو و پیروزی خواهد بود.

من همچنین می خواهم از شرکای مکزیکی تشکر کنم، به خصوص Telmexو  Telcel، از زمانی که بچه بودم مرا حمایت کرده اند.

آن ها نقش مهمی برای ورود من به ورزش داشته اند.

یکی دیگر از گزینه های رنو نیز خط خورد، شاید خط خوردن قرارداد سه ساله با رنو، پیوستن پرز به فراری در 2018 را به همراه داشته باشد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

  1. ali911

    0

    0

    آره پرز 2018 بیاد فراری عالی میشه. راننده خوبیه فعلا بهترین گزینه همون فورس ایندیاست ولی واقعا لیاقت تیمهای رقابتی رو داره و خیلی بهتر از اون 18 ساله پارتی کلفته.

دیدگاه خود را بیان کنید