فرمول یک ایران – نیکی لائودا عنوان کرد که صحبت ها درباره ی خرابکاری عمدی در تیم و تلاش برای موفقیت بیشتر یک راننده بسیار احمقانه و مزخرف است.

لوئیس همیلتون شانس اول پیروزی در گرندپری مالزی بود البته قبل از اینکه موتورش در دور چهل و یکم از بین برود. این اولین باری نیست که مدافع عنوان قهرمانی دچار مشکل موتور شده است و او بعد از این اتفاق این چنین واکنش نشان داد.

کسی می خواهد من برنده نشوم.

از صحبت های او می شد به اشاره ی غیر مستقیمش به یک خرابکاری عمدی پی برد اما مدیر غیراجرایی مرسدس، نیکی لائودا معتقد است که منظور همیلتون از صحبت هایش آنطور که به نظر می آید نیست.

لوئیس را خوب می شناسم او تیم را متهم نمی کند.

تفسیر شما را قبول نمی کنم این درست نیست. لوئیس می داند که هر اتفاقی ممکن است رخ دهد حتی با وجود بهترین موتور و بهترین ماشین.

برای او ناراحتم و از او بعد از مشکل موتور عذرخواهی کردم. موتور تازه ای بود و کارکرده نبود. دلیل مشکلش را هنوز نفهمیدیم. ما دلیل خراب شدنش را نمی دانیم پس کسی نمی تواند ما را به خرابکاری عمدی متهم کند.

صحبت های اخیر مزخرف بوده است اگر با لوئیس صحبت کنید مطمئنا تفاسیر شما را رد می کند. ما برای او و نیکو خیلی خوب کار کرده ایم.

او با ما دو بار قهرمان دنیا شده است خوب حالا شما چه فکر می کنید؟ ما ناگهان شروع به یک خرابکاری می کنیم؟ چرا؟ این موضوع کاملا احمقانه و مزخرف است.

برای هر دو ماشین یکسان تلاش می کنیم و سوالات شما احمقانه اند. پس تمامشان کنید.

خیلی ها این واکنش لائودا را نامناسب می دانند زیرا این صحبت های نسبتا پارانوئید شاید درخور نبود و به جای کم کردن حواشی آن را بیشتر می کند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

34 دیدگاه

 1. Ahmad

  0

  0

  آقااااا لوييس حرفش خيليي واضح بود ( البته قبول دارم چرت گفت) ولي احتيج به تفسير نداشت حرفش چيز پيچيده اي نگفت كه احتياج به تفسير داشته باشه !

 2. اس

  0

  0

  من طرفدار فراری هستم.. ولی همیلتون رو جدا از اتومبیل خوبی که داره راننده خوبی میدونم بنظر من در یک وضعیت مطلوب دست نیافتنی خواهد بود منتها چنین اجازه ای در این فصل بهش ندادند..

  عکس با مطلب مرتبط. و انتخاب بجائی بود بسیار بجا..

  • DRC

   0

   0

   اولا فکر نکن خیلی زرنگی تابلوئه طرفدار همیلتونی . دوما همین لائودا که داری از این عکسش که با راننده هم زبان تیمش و همسایه اش تعبیر های متوهمانه می کنی در موردش ارجاعت می دم به خنده های شیطانی و تحقیر امیز خودش و توتو ولف در کنار هم بعد از خرابی های عجیب ماشین روزبرگ تو فصل قبل خصوصا روسیه 2015 ، خنده هایی که جلو دوربین پخش و پخش زنده اونم بلا فاصله بعد از خراب شدن ماشین روزبرگ و کنار رفتنش. عکس انتخابی مترجم هم تکسینی یه برای مترجم عزیز و زبل که ازظهر تا الان به خاطرکنار رفتن راننده مورد علاقه اش ناراحته !

   • siavash

    0

    0

    احسنت DRC جان می خواستم کامنتی باهمین محتوا ریپلای کنم انگار از زبون من نوشتی
    وقتی برای رزبرگ فصل های پیش مشکل مشابه پیش اومده بود کسی حرفی نمیزد ولی حالا که برای همیلتون این مشکل پیش اومده همه مدعی شدن
    هم بازی رو باختین هم اخلاق رو بشینین و از قهرمانی رزبرگ تو این فصل لذت ببرین

   • اس

    0

    0

    اگر دوستداری آدرس صفحات شخصیمو بهت میدم تا ببینی پیگیر اخبار کدوم تیم ها هستم وقتی میگم طرفدار فراری ام یعنی طرفدارشم! همیلتون راننده خوبیه همونطور که آلنسو خوبه و فتل عالیه ولی شرایط و موقعیت براشون یکسان نیست تفسیرهای خیال انگیزت مثل اتهام دروغ گویی بمن یا دلیل خندیدنای شیطنت آمیز لائودا و توتو ولف اونم در شرایطی که میدونن کلی دوربین ریز حرکاتشون رو زیر نظر داره ساده لوحانه ست

  • ali911

   0

   0

   داداش شما که تابلو هست طرفدار همیلتونه. منم بارها گفتم همیلتون راننده فوق العاده ایه(که طرفدار وتلم) ولی نه دست نیافتنی. هم آلونسو هست هم سب. باتن هم که زمانی که هم تیمی بودن لوییس رو شکست می داد.

 3. ali911

  0

  0

  جدا از این مطلب یه پیشنهاد برای مسئولین سایت دارم
  چرا اینقد دیر به دیر نظر سنجی رو عوض می کنین؟ گزینه های قهرمانی که معلومه 6تای اولن بقیه شانسشون صفره تقریبا. مگه اینکه مثلا شش تایی پشت سر هم قطار مانند با هم تصادف کنن(تو تاریخ فرمول یک داشتیم چنین چیزی اصن؟) حالا برای اینکه بقیه ناراحت نشن یه سایر راننده ها می تونین بذارین. خلاصه حرفم اینه یکی دو روز بعد این مسابقه نظرسنجی مسابقه بعدی رو بذارین.

 4. محمد911

  0

  0

  والا من پای مصاحبه زندش بودم. اصلا چنین منظوری نداشت. در حین اینکه صحبت میکرد این حرف رو به عنوتن مثال زد و منظورش این بود که انگار یک نفر نمیخاد من ببرم. انگار یک قدرتی مانع من میشه. اینو بطور مثال گفت.
  حتی بعدشم بخاطر برداشت های غلطی که از صحبتش شده اعلام کرد چنین عقیده ای نداره و رسما عذرخواهی کرد و گفت من به تیمم اعتماد کامل دارم.
  ولی متأسفانه باز هم طبق معمول این سایت گیر داده به همیلتون و حرفی رو که شاید اگر هر راننده دیگری بود در اون شرایط واکنش بدتری داشت رو مدام گسترش میده. و یک کلمه ازون اعلامیه همیلتون پخش نکرد و کماکان به وظیفه خودش در راستای تخریب همیلتون میپردازه. خسته نباشید.
  امیدوارم نظرم منتشر بشه ☺

   • هومن

    0

    0

    استاد شفیعی خیلی بی تجربه به نظر میرسید شما اقا..

   • هومن

    0

    0

    شما لطف دارید استاد.نفرمایید این چه حرفیه. نمک پرورده ایم استاد.تمنا میکنم.

   • محمد911

    0

    0

    به عنوان ادمین یک سایت در شانتون نیست که کامنت افراد رو مسخره کنین. زشته. من از روز اول هم گفتم که غیر حرفه ای عمل میکنید. وقتی حرف منی که طرفدار همیلتون هستم رو اینطوری رسما مورد تمسخر قرار میدید، دقیقا دارید ثابت میکنید گفته من رو. که بر علیه همیلتون و هواداراش کار میکنید. من اگر حرفی زدم روی سند و مدرک گفتم. خودتون برید و نگاه کنید ببینید چقدر اخبار ضد بر علیه همیلتون با تیترهای چالشی و تخریبی گذاشتید؟ انصافا میگم.
    موید باشید.
    امیدوارم این نظر هم پخش بشه ✌

   • هومن

    0

    0

    درود بر شرفت اقا محمد عزیز.

  • هومن

   0

   0

   اییییی اقا محمد تازه کجاشو دیدی… ول کو میخ اهنی و… بیخیال حاجی.فقط امیدوارم اینم ثبت بشه… ممنون از اطلاع رسانیتون اقا محمد.

  • Sina j.v.n

   0

   0

   عین همین تیتر و خبر رو سایت فرمول 1 آذربایجان هم گذاشت و هم ترکیه.
   حالا شما باید به اینا گیر بدید حتما گفته که همه میزارن بعدشم این اولین بارش نیس که تیمش رو زیر سوال برده.
   خیلی هم ناراحت نشید امسال هر چی هم باشه قهرمانی جای دیگه ای نمیره برای هم تیمی همیلتون هس??.
   FA14 ?

  • علیرضا شفیعی

   0

   0

   دوست عزیز ما از خودمون تیتر در نمیاریم، ما فقط ترجمه می‌کنیم،
   بار ها و بار ها امثال شما اومدن به ما گفتن که دارید همیلتون رو تخریب میکنید،
   خیلی ها هم گفتن که از همیلتون حمایت میکنید
   خودمون نفهمیدیم طرفدار کی هستیم،
   پس لطفاً این عقاید مسخره و پوچ رو کنار بذارید و هواداریتون رو بکنید

دیدگاه خود را بیان کنید