فرمول یک ایران – فرناندو آلونسو از تیم مک لارن بدلیل انتخاب یک استراتژی تهاجمی و رسیدن به به رده هفتم در پایان مسابقه مالزی تشکر کرد.

آلونسو که با 45 رده پنالتی مسابقه را از رده 22 آغاز کرده بود در کمال ناباوری در پایان دور اول خود را به رده 12 رساند.

تیم مک لارن با استراتژی سافت / هارد / سافت / سافت به آلونسو  اجازه مقداری حمله داد  و در نهایت با کسب شش امتیاز در رده بندی کلی خود را به 10 نفر برتر جدول راننده ها رساند. آلونسو گفت:

مسابقه خیلی خوب با رقابت های جذابی برای ما بود.

با آغاز  مسابقه از رده آخر توانستیم یک شروع خوب داشته باشیم و در طول مسابقه هم با استراتژی خوب توانستیم رده های زیادی را کسب کنیم و واقعا خوش شانس بودیم که حادثه پیچ اول مشکلی برایمان بوجود نیاورد.

من از رده بدست آمده شگفت زده هستم ولی در همان ابتدای مسابقه توانستم خود را به محدوده امتیاز برسانم.

در دور های اول ما پیام های رادیویی در مورد استراتژی، آب و هوا و غیره داشتیم و در نهایت تصمیم به استفاده از تمام لاستیک های سافت نو خود برای یک مسابقه تهاجمی گرفتیم.

خودروی ایمنی مجازی آخری همان چیزی بود که لازم داشتم و توانستم از آخرین دست لاستیک سافت نو خود استفاده کنم. بعد از جریمه این مسابقه ما به شانس نیاز داشتیم و به آن رسیدیم.

اگر نوشته‌ای که خواندید مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

۶ دیدگاه

* دوستان و همراهان گرامی فرمول یک ایران ، لطفا از هر گونه توهین به رانندگان و کاربران بپرهیزید در غیر اینصورت آی پی شما مسدود خواهد شد و اجازه دسترسی به سایت را نخواهد داشت
 1. saeed

  0

  0

  منم هم تیمشو تحسین میکنم هم خودشو و هم اخلاقشو(چیزی ک خیلی بش اهمیت میدم درس مث پادشاه سب)
  سال دیگ هم ماشینشون خیلی سریع میش ک خیلی خوبه.
  فقط من نگران ی چیزم
  امیدوارم وندورن یهویی میاد تو مکلارن جوگیر نش مث اون مد مکس
  قبلن ک باتن خیلی هشدار میداد ب وندورن فک میکردم میخاد فضا رو براش سخت کنه ک خودش 2018 بیاد ولی حالا منظورشو میفمم.اگ اینم مث مد مکس باش دیگ فرمول یک خیلی مضخرف میش
  البت الانم هس با این مد مکس و این همیلتون مغرور

  پاسخ دادن
  • Ahmad

   0

   0

   موافقم??اين بچه مچه ها حداقللل بايد ٢ ٣ سال تو تيم هاي ضعيفتر باشن كه هم جوگير نشن هم تجربه كسب كنن هم مسابقه ي بقيه رو خراب نكنن!

   پاسخ دادن
   • ali911

    0

    0

    احمد جان اونور میگی مکس تقصیر نداشت اینور میگی تقصیر داشت. فازت؟

 2. Ahmad

  0

  0

  الونسو امروز عالي بود??دلم براي رقابت هاش تنگ شده بود ❤️

  پاسخ دادن
 3. Ahmad

  0

  0

  علي اقا فازم كاملا مشخصه! دقت كن من فقط تو يه تصادف خاص رو گفتم مقصر نبود! كه اگه بود پس چرا فتل پنالتي گرفت!!!! ولي در كل ١٠٠ دفه همه جا گفتم خيليييي جو گير و بي تجربس حالا حالاهااا بايد تو توروسو ميموند تجربه كسب كنه، اوكي؟؟؟

  پاسخ دادن

Leave a Reply

ایمیل شما در نظرات نمایش داده نمی شود