فرمول یک ایران – کریستین هورنر، مدیر تیم ردبول اذعان کرد که انتظار نداشت ردبول بتواند در دور تعیین خط گرندپری مالزی بالاتر از فراری بایستد.

مکس ورشتپن و دنیل ریکاردو خط های سوم و چهارم گرندپری مالزی را به دست آوردند و هورنر حالا به دنبال رسیدن ردبول به مرسدس است.

نتیجه بهتر از چیزی بود که انتظار داشتیم به خصوص بعد از دیروز وقتی فراری خیلی قدرتمند نشان داد. هر دو راننده یمان دورهای خوبی زدند و مرسدس نیز قابل دسترس بود اما با این حال گرفتن ردیف دوم عالی است.

انتظار داشتیم که این مسابقه از مسابقات خوب فراری باشد آن ها سال قبل برنده شدند واضح است که بهتر از انتظارات ظاهر شدیم فردا نیز می توانیم مسابقه ی خوبی داشته باشیم.

به استارت های خوب نیاز داریم. بیاید ببینیم. مسابقه تبدیل به گرندپری تاکتیکی می شود و لاستیک های استاپ اول بسیار مهم هستند. امروز هوا خنک شد اما فردا گرم تر است. باید تعادل را ایجاد کنیم.

به همین دلیل در تمرین سوم شبیه سازی یک استارت را ایجاد کردیم. اطلاعات زیادی دریافت کردیم لاستیک هایی که داریم خیلی مشابه هسند و دوباره می گویم انتخاب لاستیک تیم ها در اولین استاپ دیدنی خواهد بود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید