فرمول یک ایران: سباستین فتل بعد از تعیین خط امروز اذعان کرد که تیم فراری تاکنون در رسیدن به هدف خود یعنی گرفتن مقام دوم در جدول سازندگان از ردبول ناکام بوده است. با این حال او به قرمز های ایتالیایی امیدوار است.

مرد آلمانی انتظار داشت که خودرو های فراری بین مرسدس و ردبول تایم بزنند، اما همان طور که خود او اشاره کرد، خودروی او چند دهم ثانیه از رقبا کندتر است. با این حال، شماره پنج فراری مسابقه ی گرندپری مالزی را از جایگاه پنجم و جلوتر از همتیمی خود کیمی رایکونن استارت خواهد زد.

ما انتظار داشتیم که بعد از مرسدس ها استارت بزنیم. فکر میکنم فردا سریعتر باشیم. استراتژی هم مهم است اما در کل، سرعت حرف اول را میزند. امروز اصلا سرعت لازم را نداشتیم. امیدوارم فردا بهتر باشیم.

آن ها فقط کمی از ما سریعتر هستند. گمان میکردیم رقابت نزدیکتر باشد و حتی کمی از رقبا سریعتر باشیم. فقط چند دهم دیگر نیاز داریم.

به عنوان یک راننده فکر میکنید، جایی اشتباه کردید و دوباره دور میزنید و سعی میکنید زمان بهتری را ثبت کنید. حتما روی این موضوع هم فکر میکنم و سعی میکنم سریعتر باشم.

سباستین فتل

سباستین فتل

فتل معتقد است که فراری میتواند، ردبول را با استفاده از راهبرد مناسب شکست دهد و در جدول سازندگان دوم شود. راننده ی اول فراری از استراتژی تیم ها هم گفت:

در مسابقه همیشه جای مانور هست. واضح است که همه در مسابقه از لاستیک های هارد استفاده میکنند اما زمان این تعویض، مسابقه را جذاب میکند. این جا مالزی است و این یعنی همیشه احتمال باران هست. هوا معمولا تا این حد گرم نیست اما، ما کار خودمان را میکنیم و به این چیز ها اهمیت نمیدهیم

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

 1. ali911

  0

  0

  واضح است که همه در مسابقه از لاستیک های هارد استفاده میکنند اما زمان این تعویض، مسابقه را جذاب میکند.
  و البته افتضاحی که به احتمال زیاد قراره توسط استراتژیستان بسیار محترم و نابغه فراری به وجود بیاد مسابقه را برای وتل نابود و برای بقیه جذاب خواهد کرد.
  ینی خیلی رو داره این آریوابنه بعد اینهمه افتضاح اثبات شده ای که تابه حال به وجود اومده باز میگه کار ما درسته.

دیدگاه خود را بیان کنید