فرمول یک ایران – تنها چند روز دیگر تا شروع شانزدهمین مرحله از رقابت های فرمول یک باقی مانده است.

گرندپری مالزی که همیشه در ابتدای تقویم فرمول یک دیده می شد، اینبار جز شش مسابقه ی پایانی فصل بوده و از لحاظ امتیازی برای تیم ها بسیار حائز اهمیت است.

برای دومین مصاحبه به سراغ راننده های ردبول رفته ایم، راننده های تیمی که در چند مسابقه ی اخیر خیلی مرسدس را اذیت کرده است، مطمئنا آن ها در ادامه ی فصل نیز پا پس نمی کشند.

مکس ورشتپن

مکس ورشتپن

مکس ورشتپن:

مالزی خیلی مرطوب و گرم است، کمی شبیه سنگاپور. من پیست سپانگ را دوست دارم، واقعا باحال است. ترکیب خوبی از پیچ های سریع در پیچ های 5 و 6 دارد و موقعیت سبقت گیری خوبی هم در پیچ 9 فراهم است. اوضاع هوا هم همین طوری سریع قمر در عقرب می شود. ممکن است ناگهانی طوفان داشته باشیم و بعدش به خاطر دمای بالا پیست سریعا خشک شود. سال پیش که آن جا بودیم کمی گردشگری کردم، مالزی کشور بسیار زیبایی به نظر می رسید. واقعا از آن لذت بردم.

دنیل ریکاردو

دنیل ریکاردو

دنیل ریکاردو:

مسابقات پشت سر هم را دوست دارم، وقتی به مالزی و ژاپن نگاه می کنیم می بینیم که دو پیست چالش برانگیز هستند. مالزی از نظر فیزیکی برایمان گرم است. معمولا ابتدای فصل به آن جا می رفتیم و هیجان انگیز است که حالا با پیشرفت بیشتر ماشینمان به آن جا می رویم و عملکردش را می بینیم. وضعیت هوا را بررسی کردم و در اکثر مواقع سال به یک شکل است و نباید این بار فرقی بکند، ولی سپانگ را دوباره آسفالت کرده اند و این برای دوام لاستیک جالب خواهد بود.

برای آگاهی از حال و هوای دیگر تیم ها در آستانه گرندپری مالزی اینجا کلیک کنید.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید