فرمول یک ایران جنسن باتن به استافل وندورن هشدار داده است که راندن در تیم مک لارن بسیار سخت است و بخصوص وقتی که هم تیمی او فرناندو آلونسو باشد.

در سال آینده استافل وندورن قهرمان جی پی 2 به جای باتن به مک لارن می آید و هم تیمی آلونسو می شود. این اولین حضور وندورن در فرمول یک است البته او در یک گرندپری شرکت داشته است (گرندپری بحرین همین فصل).

باتن معتقد است که رانندگی برای اولین بار در فرمول یک با تیم مک لارن قرار نیست وندورن راحت باشد.

راستش را بگویم استافل افتخارات زیادی را کسب کرده است اما اکثر رانندگانی که به مک لارن می آیند قبل از آن هم دوران خوبی را تجربه کرده بودند. او بهترین تعلیم ها را دیده است زیرا از سال 2013 با تیم بوده و در هر مسابقه به ما کمک می کرده است.

او خیلی زیاد آموخته است اما رانندگی در مک لارن وظیفه ی سختی می باشد آن ها یکی از بزرگترین تیم های دنیا هستند و تاریخ زیادی دارند. البته راندن کنار فرناندو آلونسو نیز سخت است.

امیدوارم خوب کار کند و اگر این اتفاق بیافتد دوران طولانی را در مک لارن خواهد گذراند اما واضح است که شما بهترین عملکردتان را در فصل اول نشان نخواهید داد و همین نیز عواقبی دارد و همیشه فشار روی راننده است.

به هر حال من در پس زمینه ی تیم هستم و به قول فرناندو من تنها راننده ایم که قرارداد سال 2018 را دارد.

اگر نوشته‌ای که خواندید مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

One Response

* دوستان و همراهان گرامی فرمول یک ایران ، لطفا از هر گونه توهین به رانندگان و کاربران بپرهیزید در غیر اینصورت آی پی شما مسدود خواهد شد و اجازه دسترسی به سایت را نخواهد داشت
 1. ali911

  0

  0

  باتن معتقد است که رانندگی برای اولین بار در فرمول یک با تیم مک لارن قرار نیست وندورن راحت باشد.
  فک کنم یه برای بین نیست و وندورن جا افتاده باشه!

  پاسخ دادن

Leave a Reply

ایمیل شما در نظرات نمایش داده نمی شود