فرمول یک ایران: همان طور که میدانید امسال تیم رنو با خرید امتیاز تیم لوتوس، دوباره به رقابت های فرمول یک برگشت اما چندی است که تنش ها در اردوی زرد های فرانسوی بالا گرفته، به طوری که سایریل ابیتبول (مدیر تیم فرمول یک رنو) هم خواستار مدیریتی شفاف سازی شده در این تیم است

مدیران رنو گمان میکردند این فصل میتوانند خودرویی رقابتی را روانه ی مسابقات کنند این در حالی است که شش مسابقه به پایان فصل مانده و آن ها موفق به کسب تنها هفت امتیاز شده اند. همین نتایج، جو تیم رنو را متشنج تر از قبل کرده است.

زمانی که اتو اسپورت با مدیر تیم هم‌صحبت شد او اذعان کرد که این مشکلات- مثل مسائل گذشته- حل شدنی هستند.

ردبول را در نظر بگیرید، فصل گذشته مشکلات بسیاری داشت. حتی مرسدس زمانی که هنوز به قدرت اول فرمول یک  تبدیل نشده بود هم معضلات بسیاری پیش روی خود میدید. پس این تنش ها با توجه به شرایط تیم ما عادی است.

من اصلا از این وضعیت متعجب نیستم و مطمئنم که میتوانم آن را مدیریت کنم. اگر کسی نمیتواند این استرس و شرایط را تحمل کند، در خروج از فرمول یک، همیشه به روی او باز است!

رنو

ابیتبول از بحران مدیریت در تیم هم شاکی شد و گفت که تصمیمات نهایی در تیم را مدیر رنو (جروم استول)، مدیر بخش فنی تیم (فردریک واسر) و خود او میگیرند که این مسئله کار را سخت تر میکند.

چیزی که تیم احتیاج دارد پول و مشارکت اسپانسر ها و جذب مهندسان مجرب نیست.

بلکه رهبری یک‌پارچه و منسجم است. یک رهبری شفاف. این همان چیزی است که جروم، فردریک و من باید برای تیم به ارمغان بیاوریم. ما تلاش میکنیم تا به نتیجه ای برسیم که بیشترین سود را برای تیم داشته باشد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید