فرمول یک ایران – حال بعد از گذراندن یک آخر هفته در هوای گرم سنگاپور، کم تر از دو هفته تا فرمول یک مالزی زمان داریم و پیرلی لاستیک های انتخابی راننده ها برای گرندپری مالزی را اعلام کرد.

در ۲۰۱۶، هر راننده در هر گرندپری ۱۳ ست لاستیک برای هوای خشک دریافت می کند. و پیرلی دو ست را برای مسابقه (فقط آن هایی که بیشتر استفاده می شوند) و یک مجموعه نرم ترین لاستیک برای استفاده در Q3 را انتخاب می کند.

راننده ها برای انتخاب بقیه لاستیک ها آزاد هستند.

لاستیک های انتخابی برای مالزی به شرح زیر است:

لاستیک های انتخابی فرمول یک مالزی

لاستیک های انتخابی فرمول یک مالزی


برای دنبال کردن اخبار مسابقه فرمول یک مالزی به لینک زیر مراجعه کنید.

فرمول یک مالزی


۴ دیدگاه

قابل توجه تمام کاربران سایت فرمول یک ایران : از این پس جهت برخورد با کاربران متخلف جرایمی در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در هنگام ارسال دیدگاه خود نهایت دقت را فرمایند ، در بیان دیدگاه ها از توهین به دیگران و رانندگان و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن هر ملاکی IP فرد متخلف مسدود خواهد شد و دیگر نمیتواند وارد سایت شود .
 1. f2004
  0
  0

  چه عجب فراری هم یه باربه خودش اومد اما فک کنم لاستیک سوپرسافت تو این پیست جواب بده یعنی بیشتردوربزنن البته اگه استراتژی اشتباه نباشه به امید پل و پیروزی فتل

  پاسخ دادن
  • mosi
   0
   0

   سلام آقای اف2004 لاستیک سوپر سافت دور قرمزه و اصلا تو لاستیک های انتخابی پیرلی واسه مسابقه نیست که!!!!اون لاستیک هارد نارنجی رنگه و از مدیوم هم سفت تره…منم دوستدار فتل هستم اما باید قبول کرد مرسدس واقعا ماشین بهتری داره و راننده اش ریو هاریانتو هم باشه سکو آوردن راحته…

   پاسخ دادن
   • امیرحسین
    0
    0

    چرا ریو رو پایین میاری اتفاقا به نظر من عملکردش در مقابل ورلاین خوب بود.ضعیف ترین راننده پالمز هست.

   • f2004
    0
    0

    راست میگی حواسم پرت شد منظورم لاستیک سافت دور زرد بود

Leave a Reply

Your email address will not be published.