فرمول یک ایران – سباستین فتل تاکید کرد که فراری باید هر چه که دارد در تعیین خط گرندپری سنگاپور رو کند تا بتواند شانسی برای درخشیدن در مسابقه ی اصلی داشته باشد.

سباستین فتل گفت:

فردا مهم است، باید همه ی کارها را در تعیین خط درست انجام دهیم.

خیلی سخت است که در این پیست سبقت بگیرید، پس باید تمام تلاش خود را در تعیین خط انجام دهیم و بعد ببینیم که چه باید بکنیم. اگر خیلی تلاش بکنیم رقابت نزدیک تر خواهد شد و آن موقع است که شانسی خواهیم داشت.

من فکر می کنم که مرسدس شانس اول است و همراه با ردبول سوار بر یک قایق هستیم، می خواهیم که همه ی اندوخته ی ممکن را سوار کنیم و بادبان ها را برافراشته کنیم و بتوانیم هدفمان را شکار کنیم.

فتل می داند که برای به دست آوردن دومین پیروزی پیاپی اش در سنگاپور باید عملکرد بهتری از تمرین های روز جمعه داشته باشد.

او ادامه داد:

کمی سختی کشیدم تا ریتم مورد نظرم را پیدا کنم، جلسه ی بدون اشکالی بود. فکر می کنم دور من خوب نبود ولی کیمی دور خیلی خوبی زد.

یکی از فاکتورهای مهم در سنگاپور هماهنگی با ماشین ایمنی است که ممکن است در هر لحظه ای از مسابقه ی سنگاپور به پیست بیاید، ولی فتل می گوید که نمی توانند با اعتماد به این مسئله استراتژی های خود را تعیین کنند.

فتل اضافه کرد:

آن ها در زمان مناسب به پیست می آیند و ممکن است تاثیر خیلی بزرگی در مسابقه بگذارند و این مسئله روی همه تاثیر خواهد گذاشت، یک سری برد می کنند و یک سری خواهند باخت. ما باید 61 دور مسابقه بدهیم و این جا بر روی ماشین ایمنی قمار نمی کنیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

8 دیدگاه

 1. هومن

  0

  0

  بعضی از دوستان میفرمایند که باید الزاما رانند های فرمول یک از اقوام وخویشان باشند تا(یه چیزی به ما بماسه) تا فرمول یک رو ببینیم بعضی ها مث پیر مردا حرف میزنن مثلا چی به ما میرسه؟؟؟؟ وفلان…. ولی دوست عزیز شما رو نمیدونم ولی تعریف طرفداری یعنی همین… بمیری برای راننده مورد علاقت. نه این که حالا چی به ما برسه.این حرف از نظر من توهینی بیش نیست.طرفداری یعنی همین.میفرمایید چیزی ب دوستان باید برسه تا از رانندشون دفاع تمام و کمال کنن.این طرز فکر:من دوساعت فرمول یک ببینم تا زندگی لعنتی از ذهنم دور شه بدون استرس و…. این حرف از ذهن و قلب یه عاشق نمیاد… فقط میخاد زمان رو سپری کنه وبعد با ارامش به کاراش برسه.

  • ali911

   0

   0

   هومن جان اگه شما از حرفهای قبلی من همچین برداشتی داشتی من معذرت می خوام. ولی منظور من این نبوده. من می گفتم طرفداری این نیست که به جون هم بیفتیم. طرفداری ینی روی حریفو با حرف کم کنیم نه با توهین و ….

   • ali911

    0

    0

    البته فک کنم این حرفها جواب حرفهای مهرداد خان باشه وگرنه من همچین حرفیو یه هفته پیش گفته بودم.

   • هومن

    0

    0

    چرا عذر خواهی؟؟ بیخیال بابا.

  • ali911

   0

   0

   طرفداری ینی خودتو تیکه پاره کنی یه استدلال بیاری تا بگی راننده مورد علاقت بهتره
   طرفداری ینی آتیش بگیری وقتی راننده مورد علاقت داره کم میاره
   طرفداری ینی زندگیو ولش کن بچسب به مسابقه فرمول یک
   طرفداری ینی هر چقد راننده مورد علاقت ببازه کم نیاری و طرفتو عوض نکنی
   به افتخار سب منتظر افراشتن بادبانهای فراری هستم.

 2. مهرداد

  0

  0

  هرکس دید متفاوتی داره هومن عزیز
  من رو شخصی تعصب ندارم رو تیمی تعصب ندارم
  دنبال کردن تیم و شخص تا حدودی که به جنگ و دعوا و فحش و دیس بازی نکشه موافقم
  ولی با توهین بخاطر نقد یک شخص یا تیم مخالفم
  این در خون ایرانی جماعته تعصب شدید داشتن رو یک تیم یک شخص و یک برند
  زیر پست معرفی یه گوشی موبایل رو ببینین چطور تو سرو کله هم میزنن
  سر بازی دو تیم فوتبال به هم فحش ناموسی میدن
  چیزی که من متوجه شدم اکثر این افراد که تعصب شدید دارن سنی کمی هم دارن و بزرگ که بشن با مشکلات جامعه که مواجه بشن دست از این تعصب میکشن
  هنوز متوجه نیستن که این فحش و دیس دادن و دعواها فقط شخصیت خودشونو زیر سوال میبره
  ما واسه اون شخص چه همیلتون چه فتل ما واسه اون تیم چه ارسنال چه منچستر
  هیچ ارزشی نداریم که بخاطرشون فحش بدیم و فحش بخوریم ما فقط یه بیننده ایم
  بله درسته من دوساعت با بازی ارسنال یا با یه گرندپری فکرمو از مشکلات بیرون خالی میکنم فکرم نمیکنم کارم اشتباه باشه چون همه اینها برای سرگرمی ما هستن چه یک گرندپری چه یه مستند از نشنال جئوگرافیک

 3. هومن

  0

  0

  با احترام کامل نسبت به تمامی نظراتتون باید بگم خدا رو شکر ما تو سایت از این دست فحاشی ها نداریم.بعععععد (از نظر این حقیر) فک نکنم تعصب به سن و سال ربط داشته باشه!!!!!!!! چون یه سری پیرمرد متعصب خفن دیدم که تو اون سن هم باز شادابی جوانی رو دارن و واقعا یکی از بزرگترین ارزو های خودم در زندگیم اینه که وقتی پیر شدم باز شور الانم رو حفظ کنم تو پیگیری ورزش و….. و به عنوان یه سرگرمی که خودش یه دنیاییه واسه خودش دارم نگا میکنم وبه دوساعت ختم نمیشه بلکه قبل از مسابقه وبعدش ادامه داره شاید بگید در اینده درگیر روزمرگی و ….. میشید بله حق با شماست شاید کمیت بیاد پایین ولی کیفیت خیر. به نظر من این موندگارتره تا…….. البته هر کسی نظری داره و اون نظر کاملا قابل احترامه.

دیدگاه خود را بیان کنید