فرمول یک ایران:علی‌رغم مشکلات جزیی در تمرین روز جمعه، هر دو راننده ی مرسدس عقیده دارند که عملکرد تیم از سال 2015 بهتر شده است.

با ورود موتور های v6 به فرمول یک، سلطه ی مرسدس در این ورزش آغاز شد اما در مسابقه ی پارسال، آن ها نتوانست کاری از پیش ببرند. در عوض فراری و ردبول از این فرصت استفاده کردند و نتیجه ی خوبی گرفتند.

نیکو روزبرگ که در تمرین اول تصادف کوچکی در پیچ 18 داشت، با اختلاف 0.2 ثانیه ای با کیمی رایکونن، تمرین دوم را به پایان رساند.

اما لوئیس همیلتون بعد از تغییر لاستیک های خود به اولتراسافت، به دلیل نقص در سیستم هیدرولیک خود مجبور به ترک پیست شد. اما هر دو راننده ی تیم مرسدس از سرعت خودروی خود در خیابان های مارینا بی راضی بودند.

نیکو روزبرگ با تمجید از عملکرد تیم خود گفت:

یک شروع فوق العاده داشتیم. از پارسال سریعتر شده ایم. در تمرین دوم بهتر بودیم اما هنوز جای پیشرفت داریم. بین خودمان هم جدال نزدیکتر است. طبیعتا ردبول و فراری در این پیست به ما نزدیکتر هستند. نبرد بزرگی پیش رو داریم.

همیلتون هم با تائید صحبت های نیکو گفت:

مشکلی در هیدرولیک خودرو داشتیم که به نظر جدی نمیرسد. مهندسین تیم در تلاش هستند و مطمئنا تا فردا این مشکل حل میشود. مسئله ی مهم همین است.

سرعتمان خیلی خوب بود. نسبت به پارسال خیلی قوی تر شدیم.

لوئیس همیلتون

لوئیس همیلتون

ناگفته نماند همیلتون در کنار فرناندو آلونسو یکی از میزبانان سیستم حفاظتی هالو در تمرین امروز بود.

اصلا مسئله ی مهمی نبود. به ندرت متوجه آن میشدم. فقط کمی جلوی آینه هایم را میگرفت.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

  1. aidin

    0

    0

    به نظرم هر چقدر که نیکو و همیلتون بگن که ماشین ما خوب شده بازم به پای ردبول نمیرسه مطمئنم که ردبول برای مرسدس رقیب سرسختی خواهد بود

دیدگاه خود را بیان کنید