فرمول یک ایران: دنیل کویات ، راننده ی روس تیم تورو روسو طی مصاحبه ای اعلام کرد که نمیتواند با اطمینان از آینده ی خود در فرمول یک صحبت کند. او همچنین گفت که هنوز با تیم خود وارد مذاکره نشده.

کویات فصل فاجعه باری را پشت سر میگذارد. در اوایل فصل از تیم ردبول اخراج شد و به تیم تورو روسو آمد. از آن مسابقه تا کنون، فقط دوبار موفق به کسب امتیاز برای تیمش شده. البته گفته میشود او در فصل بعد از خانواده ی ردبول جدا خواهد شد.

مشاور ارشد تیم ردبول، دکتر هلموت مارکو، اصرار دارد که دنیل به زمان نیاز دارد تا به فرم خوب خود برگردد. نظری که از سوی مدیر تیم تورو روسو (فرانتس تاست)، “دیدگاهی احساسی” است.

دنیل کویات

دنیل کویات

وقتی خبرنگار اسکای اسپورت درباره ی آینده ی او در فرمول یک پرسید، کویات پاسخ داد

من کارم را انجام میدهم.

وقتی زمان مذاکره برسد، این کار را میکنم و مطمئنم این اتفاق خواهد افتاد. این مسئله ی شخصی بین من و تیم است. همیشه به ردبول وفادار بودم و الآن هم با تمام توان در تورو روسو تلاش میکنم.

ناگفته نماند، مشکلات خودروی تورو روسو هم کمکی به دنیل برای بازیابی توان خود در فرمول یک نکرده است. خودرو های تورو روسو به طور مشهودی کند هستند و این به خاطر استفاده ی آن ها از موتور های سال گذشته ی فراری است.

من با قدرت ادامه میدهم و بهترین استفاده را از چیز هایی که در اختیار من میگذارند، میکنم. این مشکل( موتور) بهانه نیست. ما هم مثل تیم های دیگر محدودیت هایی داریم. سعی میکنیم آن ها را کنار بزنیم و موفق بشویم.

از سال بعد خبر ندارم.

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید