فرمول یک ایران – فرمول یک برای آغاز یکی از مهیج ترین گرندپری های سال آماده می شود و تیم ها حالا به سنگاپور آمده اند تا آخر هفته ای مهیج و البته مسابقه ای شبانه را تجربه کنند. رانندگان رنو همچون دیگر رانندگان از این رقابت هیجان زده اند.

کوین مگنوسن

کوین مگنوسن

کوین مگنوسن امیدوار است که با عملکرد خوب در سنگاپور، ناامیدی های مونزا را فراموش کنند. مگنوسن عنوان کرد:

پیست خیلی خوبی است و رقابت های شبانه فرمول یک را تماشایی تر می کنند. ماشین زیر چراغ ها خیلی می درخشد و همین جذابیت مسابقه را برای بینندگان تلویزیونی و تماشاچیان بیشتر می کند. تمام شهر در این هفته با فرمول یک نفس می کشد و می توانید این اتمسفر را در سرتاسر شهر جس کنی.

خود پیست هم بسیار جذاب است و همیشه از راندن در پیست های شهری لذت می برم و البته پیست نیازمند مهارت است و پیچ ها زیادند و اشتباهات راحت از راه می رسند. کلید موفقیت دسترسی به تنظیمات مناسب و بالانس است. امیدوارم پیستی باشد که بتوانیم در آن عملکردمان را ارتقا ببخشیم به خصوص بعد از گرندپری ناامیدکننده ی قبلی.

در آخرین حضورم در این رقابت خیلی خوب نبودم و ماشینم دچار گرمای بیش از حد شد. بخشی از رادیاتور صدمه دیده بود و هوای گرم سرتاسر اطاقک ماشین را فرا گرفته بود واقعا گرم بود. امیدوارم امسال مسابقه ی خوبی داشته باشیم و بتوانیم مبارزه کنیم.

جولین پالمر

جولین پالمر

 

جولین پالمر از درخشش در سنگاپور حین رقابت در جی پی 2 می گوید و امیدوار است موفقیت هایش را در فرمول یک تکرار کند. وی در ادامه سخنان هم تیمی اش افزود:

عاشق سنگاپورم و چالش خیلی متفاوتی نسبت به مونزاست. پیست خیابانی و شبانه اتفاقی خاص را در تقویم به وجود آورده است. من در جی پی 2 اینجا رقابت کردم و مسابقه را بردم و یکی از بهترین پیروزی هایم بود. من دو سال اینجا مسابقه دادم و هر دو سال عالی بود و فرصت خوبی داریم تا نتیجه ی خوبی بگیریم.

حس خیلی خوب است که در شب رانندگی کنی پیست را خیلی واضح و پر نور می بینی اما در پس زمینه هم تاریکی را می بینی. سکتور آخر مسابقه یک چالش واقعی است و تنگ و پر پیچ و خم است. باید حواست جمع باشد.

سبقت گرفتن خیلی سخت است اما در پیچ سوم انتهای سکتور اول و آغاز سکتور دوم جایی که دی آر اس داری مهم ترین فرصت برای سبقت گیری است. پیست تنگ است و هر زمان که از مسیر بیرون بروی بسیار لغزنده می شود.

یکی از بهترین چیزها این است که پیست وسط شهر است و هر چیز که نیاز داری دم دستت است مثلا لازم نیست به جای دوری بروی تا یک رستوران پیدا کنی و نمونه های زیادی از فرهنگ محلی وجود دارد. من دوست دارم که انجامش بدهم تعطیلات تابستان باتری های مرا شارژ کرده است. اسپا و مونزا راحت ترین پیست ها برای ما نبود اما به نظرم سنگاپور فرصت خوبی است. من بهتر از همیشه می رانم و به دنبال یک نتیجه خوبم به خصوص بعد از نتیجه ی ناامید کننده ی مونزا.

برای آگاهی از حال و هوای دیگر تیم ها در آستانه گرندپری سنگاپور اینجا کلیک کنید.

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید