فرمول یک ایران – بعد از پایان کار فرمول یک در اروپا به سنگاپور می‌آییم جایی که ماشین های فرمول یک در زیر نور مصنوعی مسابقه می‌دهند. برای چهارمین مصاحبه سری می‌زنیم به دو راننده مرسدس که این روز ها رقابت شدیدی با یکدیگر دارند.

نیکو روزبرگ

نیکو روزبرگ

نیکو روزبرگ آلمانی که در دو مسابقه اخیر به عنوان نفر پیروز از پیست خارج شده است حال امیدوارانه به پیست مارینا بی سنگاپور می‌نگرد و می‌گوید:

ایستادن بر روی سکوی مونزا تجربه فوق‌العاده ای بود که هیچوقت آن را فراموش نمی‌کنم اما حال همه تمرکزم روی سنگاپور است جایی که برای من پستی و بلندی های بسیاری داشته است.

من در سال 2008 دومین سکوی فرمول یک خود را در سنگاپور کسب کردم اما بعد از آن دیگر در سنگاپور موفق به کسب سکو نشده‌ام، هدف من این است که یکشنبه این را تغییر دهم.البته که این کار آسان نیست و در این پیست ردبول از ما بهتر است، پارسال هم مشکلاتی داشتیم اما من ایمان دارم که امسال می‌توانیم ورق را برگردانیم.

من هر هفته برای پیروزی مسابقه می‌دهم و حالا که فاصله من و لوئیس به کمترین مقدار خود رسیده باید تمرکز خودم را روی این مسابقه بگذارم و به مسابقات بعدی فکر نکنم تا پیروز شوم

سنگاپور کشوری زیبا و مناسب برای فرمول یک است. پیست هم پیست زیبایی است و زیر نور لامپ ها در شب جلوه خاصی به شهر می‌دهد من نسبت به مرسدس و خودم امیدوار هستم که نتیجه خوبی بگیریم.

لوئیس همیلتون

لوئیس همیلتون

لوئیس همیلتون هم که در مسابقه اخیر به دلیل اشتباه در استارت مسابقه رده اول را به هم تیمی خود تقدیم کرد بیان می‌کند:

مونزا برای من خیلی طبق برنامه پیش نرفت اما وقتی من به این فکر میکنم که در قالب یک تیم چقدر خوب عمل کرده ایم و در هر دو جدول اول هستیم می‌فهمم که نباید ناراحت بود و ما هنوز چیز های زیادی را برای بدست آوردن داریم قبل از اینکه فصل به اتمام برسد.

مسابقه بعدی در سنگاپور است جایی که گرما و رطوبت فوران می‌کند اما مارینا بی پیست خیابانی است که من آن را دوست دارم.

پارسال ما در اینجا عملکرد خوبی نداشتیم اما الان وضعیتمان بهتر است. به هر حال این مسابقه آسان نخواهد بود حتی در 2014 که ما پیروز شدیم فراری و ردبول ما را شدیدا تهدید می‌کردند.من رقابت را دوست دارم و باید منتظر ماند و دید این یکی چگونه پیش می‌رود. البته ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا پیروز شویم.

برای آگاهی از حال و هوای دیگر تیم ها در آستانه گرندپری سنگاپور اینجا کلیک کنید.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

7 دیدگاه

 1. حسین

  0

  0

  میتوانم خواهش کنم که سن خودتونو بنویسین
  و البته……
  بگید اهل کدام شهر هستین؟?
  و می شه این قدر? نکنین؟
  آخه من چه کردم؟…

دیدگاه خود را بیان کنید