فرمول یک ایران – مدیر تیم مرسدس، توتو ولف می گوید که تیم برای مشاهده ی جایگاه مرسدس در سنگاپور، با توجه به عملکرد سال گذشته، کنجکاو و هیجان زده است.

زمان های راننده های مرسدس، لوئیس همیلتون و نیکو روزبرگ در فصل گذشته و درسنگاپور، 1.5 ثانیه کند تر از پول پوزیشن بوده است و در مسابقه نیز تنها روزبرگ توانست مسابقه را در جایگاه چهارمی به پایان برساند.

مدیر مرسدس نیز در این باره اظهار کرد:

سنگاپور یک چالش بزرگ پیش روی ماست.

هیچ تیمی در این مسابقه 1-2 نداشته است و این دلیل خوبی برای چالش است.

همان طور که قبلا هم دیده ایم، جایی مسابقه می دهیم که یک مشکل همه ی معادلات را بر هم می زند و ما مجبور هستیم تا همه چیز را بهینه سازی کنیم تا منجرب به یک نتیجه ی خوب شود.

در سال گذشته این مورد را مدیریت نکردیم، اگر چه معتقدیم در حال حاضر دلیلش را درک کرده ایم و عملکرد ما در این آخر هفته می تواند مهر اثباتی برای این حرف باشد.

فراری در سال گذشته و در اینجا قوی ظاهر شد و این حتی برای فلسفه ی دانفورس بالای ردبول نیز مناسب است پس اگر می خواهیم یک آخر هفته ی ایده آل داشته باشیم، نباید هیچ اشتباهی در کارمان باشد.

ما برای دیدن نتیجه، کنجکاو و هیجان زده هستیم. زمان هیجان انگیز برای ورزش، فرا رسیده است.

برای ما در حال حاضر، پیروزی و رقابت در جدول رانندگان و تیمی هنوز ادامه دارد و البته روشن است که در سال آینده با یک چالش متفاوت رو به رو خواهیم بود.

مرسدس در حال حاضر 208 امتیاز جلوتر از ردبول در صدر جدول تیمی قرار دارد اما اختلاف دو راننده ی مرسدس فقط 2 امتیاز است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید