فرمول یک ایران – هاس در حال حاضر رده ی هشتم جدول تیم ها را در اختیار دارد و از رقیب خود تورو روسو 17 امتیاز عقب تر است.

گوئنتر اشتاینر مدیر تیم آمریکایی اذعان داشته که هدف هاس حداقل یک رده پیشرفت در جدول است و آن ها به دنبال تورو روسو هستند.

اشتاینر باور دارد که تیم می تواند چنین کاری را عملی کند و این در حالی است که هاس در 5 مسابقه ی اخیر امتیازی کسب نکرده است. اشتاینر با F1i مصاحبه کرده است:

ما تلاش می کنیم تا تورو روسو را بگیریم. هر کس لازم دارد تا اهداف مشخص داشته باشد.

اگر فقط بیائید بگوئید ما از فلان چیز درس گرفتیم و هدف خاصی نداشته باشید خبری از موفقیت نیست. هدف تلاش برای گرفتن تورو روسو است.

عالی می شود اگر به این هدف برسیم اما سخت است زیرا اگر 5 نفر اول مسابقه به مشکل نخورند کسب امتیاز برای ما سخت می شود.

حتی اگر دهم شویم تنها یک امتیاز می گیریم فکر می کنم 17 امتیاز کمتر از تورو روسو داریم اما تلاش می کنیم تا بهترین خودمان باشیم.

با وجود اینکه هاس هنوز در حال پیشرفت است اشتاینر باور دارد که ماشین هاس عملکرد بهتری از ماشین تورو روسو برجای گذاشته است.

در سه مسابقه ی قبل ما بهتر از آن ها بودیم و با نگاه به نتایج به این نتیجه می رسید. سختی کار ما شکست دادن تورو روسو نیست بلکه ما باید دیگران را شکست دهیم تا به امتیاز برسیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

  1. ali911

    0

    0

    فک کنم اگه توروروسو عقبتر از هاس بود میشد گفت هدف توروروسو گرفتن هاس باشه ولی فک نکنم هاس بتونه توروروسو رو بگیره. مخصوصا که توروروسو آیرودینامیک بالاتری داره و بیشتر پیستهای باقی مونده بیشتر آیرودینامیک می خواد تا قدرت.

دیدگاه خود را بیان کنید