فرمول یک ایران – جنسن باتن معتقد است که هم تیمی سابقش یعنی لوئیس همیلتون، در جدال برای قهرمانی فصل 2016 فرمول یک نیکو روزبرگ را شکست خواهد داد.

لوئیس همیلتون قهرمان فصل های 2008، 2014 و 2015 رقابت سختی برای قهرمانی با نیکو روزبرگ آلمانی دارد و تنها با 2 امتیاز بیشتر نسبت به هم تیمی اش در صدر قرار گرفته است.

باتن که سه سال با همیلتون هم تیمی بوده است معتقد است که هم وطنش نسبت به روزبرگ برتری دارد و به چهارمین قهرمانی اش خواهد رسید.

جنسن باتن گفت:

من فکر می کنم برنده لوئیس خواهد بود.

در ایتالیا همه ی اتفاقات به خوبی برایش پیش نرفتند اما در ادامه قهرمانی را به دست خواهد آورد.

او خیلی عقب بود… همه فراموش کرده اند که چه فاصله ی زیادی با روزبرگ داشت، او این فاصله را تنها در سه مسابقه جبران کرد.

از دید من وقتی ماشین به خوبی کارش را بکند، لوئیس نتایج پایدارتری می گیرد. تعیین خط فوق العاده، در مسابقه هم خیلی قدرتمند است.

از نظر روحی و روانی از قبل خیلی قوی تر شده است، شانس خیلی خوبی دارد و به احتمال زیاد چهارمین قهرمانی اش را نیز خواهد برد.

همیلتون هم اکنون با 2 امتیاز بیشتر، بالاتر از روزبرگ قرار گرفته و صدرنشین است، باید ببینیم این دو در مسابقه ی سنگاپور که یکشنبه ی هفته ی آینده برگزار خواهد شد چه نتیجه ای می گیرند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

14 دیدگاه

  • سلمان

   0

   0

   کاری ندارم بهترین راننده حال حاضر کیه ( البته به نظرم همیلتون و آلونسو بهترینن )
   ولی مهم اینه همیلتون از رزبرگ بهتره، مرسدسم که هیچ تیم دیگه ای حریفش نیست
   پس خیلی ساده میشه نتیجه گرفت همیلتون امسال هم قهرمان میشه…

   • saeed

    0

    0

    ب هیچ وجه!!!!!!رزبرگ با رزبرگ های قبلی خیلی فرق میکنه.قهرمان میش صد در صد

   • هومن

    0

    0

    کاملا موافقم با اینکه گفتی روزبرگ .روزبرگ قدیم نیست واقعا راست میگه مصاحبه ها و استرس های گذشته رو نداره و تقریبا بر طرف شده.روزبرگ کاملا پخته قهرمانی هست اما واقعا مشکلی برا همیلتون پیش نیاد همیلتون قهرمانه. امسال به نظرم بهترین واحتمالا اخرین فرصت روزبرگ برا قهرمانیه.اصن قابل قیاس نیست با 14و15.تو ابوظبی 2014 یه مصاحبه داشت(روزبرگ) که میگفت از راننده های دیگه تقاضای کمک میکنم تا من رو قهرمان کنیدولی همیلتون میدونی چی به خبر نگارا گفت.گفتش: این اخر هفته هم مث بقیه اخر هفته هاست وکارش رو انجام داد حالا اون اتفاق برا روزبرگ میافتاد یا نه بازم تو ابوظبی همیلتون میبرد.یا چین پارسال میگفت همیلتون کند بود نمیذاشت برم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کارا خنده دار.اما امسال واقعا قابل قیاس با چند سال پیشش نیست ولی هر چقدر هم پیشرفت کنه نسبت به گذشته خودش هنوز خیلی داره به همتیمیش برسه.

   • ali911

    0

    0

    سلمان جان به این راحتی نیست. همیلتون رانندگیش بهتر از روزبرگ من قبول دارم. ولی شرایط روحی و روانی روزبرگ با دو تا برد آخرش خیلی بهتر شده. در ضمن از خط اول حرفات اصن خوشم نیومد. چون یه وتل کم داره.

  • هومن

   0

   0

   بحرین 2014؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چقد من دوس دارم دربارش صحبت کنم فقط قبلش یه توضیحی میتونید مبنی بر اوت کردن روزبرگ در بحرین 2014 بدید.در چه دوری؟ در چه پیچی؟

 1. سلمان

  0

  0

  اصلا همیلتون رانندگی بلد نیست که
  همش مافیا
  همش حقه بازی
  همش جنگ روانی
  ایناس که باعث میشه تو پیست سریعتر برونی
  وگرنه رانندگی تاثیری نداره اصن!

  • هومن

   0

   0

   یه چیزی شنیدم بین خودمون بمونه: شنیدم همیلتون با والتر وایت و جسی شیشه درست میکردن.وگرنه استعداد…………….. از این طریق نفوذ کردن تو f1

دیدگاه خود را بیان کنید