فرمول یک ایران – هلموت مارکو مدیر ردبول اعتقاد دارد که مکس ورشتپن جوان ترین راننده فرمول یک جهان، محبوب ترین راننده حال حاضر جهان است و در آینده قهرمان جهان خواهد شد.

ورشتپن در کشور خود هلند بسیار محبوب است ولی مارکو بر این باور است که مکس یک قدم به جلو رفته و در حال حاضر در حالی که تنها 18 سال سن دارد شهرتی جهانی پیدا کرده است.

مارکو در مصاحبه با سایت اختصاصی فرمول یک گفت:

ما در چند سال اخیر شخصیت برجسته ای نداشته ایم. در بالای جدول راننده هایی وجود دارند که در حال اتمام دوران حرفه ای خود در فرمول یک هستند.

با این حال بسیاری از شیوه رانندگی مکس ناراضی هستند و آن را خطرناک می دانند. اما در باره مکس، اینجا یک راننده جوان را داریم که ایده های بزرگی دارد و از تلاش برای آنچه می خواهد خجالت نمی کشد و همیشه برای موفقیت می جنگد.

او طرفداران زیادی برای خود دارد و باید بگویم او در بین راننده های حال حاضر محبوب ترین راننده جهان است.

نظر منتقدین درباره اتفاقات مسابقه بلژیک و استاندارد های رانندگی در فرمول یک حق را به مکس دادند جایی که هر دو راننده فراری در پیچ اول با مکس برخورد کردند و رقابت را از این راننده سلب کردند.

مارکو همچنین در مورد انتقادات اخیر گفت:

چیزی برای انتقاد نیست. مکس راننده ای با خصوصیات متفاوت است.

او هم در حمله و هم در دفاع خوب عمل می کند. او خصوصیات یک قهرمان جهان را دارد.

اگر او اشتباهی انجام می داد حتما در مسابقه جریمه می شد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

5 دیدگاه

 1. saeed

  0

  0

  از آخر محبوب ترینه.2 ماه نشده اومده ردبول ب لائودا توهین میکنه.بزرگتری گفتن کوچیکتری گفتن.قهرمان هم نخواهد شد ب هیچ وجه.اگ هم اسمی پیدا کرده فقط ب خاطر اشتباه کویات بود و ن چیز دیگ ای.

 2. پسر خشن96

  0

  0

  باید دید که اگه تو فراری یا تو مرسدس بود باز هم میومد خود شیرینی کنه…..باز بدبختی اینجاست یه سری از راننده ها هم میان دفاع میکنن ازش

 3. سعید

  0

  0

  مکس باعث شد من جذب فرمول یک بشم فرمول یک هیجان میخواد که مکس ورشتپن باعث ایجاد این هیجان میشه
  واقعا محبوب است و کارش عالیه
  همیشه یک جوان با استعداد وقتی وارد یک ورزشی میشه یک عده طرفدارهای قدیمی نمیتونن ببینن یک جوان تازه وارد جایگاه راننده های قبلیشون را متزلزل کرده
  همینکه داد فراری ها درآمده و جایگاهشان را در جدول از دوم به سوم کشونده این یعنی جسارت
  غیرت و هنر و ابتکار

دیدگاه خود را بیان کنید