فرمول یک ایران – فیا به دنبال ساخت رابطه ای دوستانه با مالکان جدید فرمول یک -لیبرتی مدیا- است تا هواداران فرمول یک را بیش از پیش کند.

فیا همچنان یک درصد از سهام فرمول یک را داراست اما بر تمامی قوانین این ورزش نظارت می کند.

رئیس فیا ژان تاد به مالکان جدید خوش آمد گویی می کند. تاد با ذکر تجربه ی بالای لیبرتی مدیا در رسانه ها و در شرکت های بزرگی چون بارنز اند نوبل، سینچری لینک، ویاکوم و دایرکت تی وی به آینده ی فرمول یک خوشبین است.

باید دید که این سرمایه گذاری چگونه به پیشرفت فرمول یک کمک می کند.

ما به هر سرمایه گذاری بلند مدتی در فرمول یک خوش آمد می گوئیم آن ها شرکتی با تجربه در به اشتراک گذاری ورزش ها، رسانه ها و سرگرمی ها هستند.

به عنوان قانون گذار این ورزش، ما هم تخصص لیبرتی مدیا را تائید می کنیم و به دنبال رابطه ای نزدیک با آن ها در آینده هستیم تا بتوانیم فرمول یک را ارتقا و نسل جدیدی از علاقه مندان به موتوراسپورت را در سرتاسر جهان پرورش دهیم.

One Response

قابل توجه تمام کاربران سایت فرمول یک ایران : از این پس جهت برخورد با کاربران متخلف جرایمی در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در هنگام ارسال دیدگاه خود نهایت دقت را فرمایند ، در بیان دیدگاه ها از توهین به دیگران و رانندگان و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن هر ملاکی IP فرد متخلف مسدود خواهد شد و دیگر نمیتواند وارد سایت شود .

Leave a Reply

Your email address will not be published.