فرمول یک ایران – شایعات زیادی در مورد پیوستن سرجیو پرز به فراری در سال آینده بر زبان ها افتاده بود که با تمدید قرارداد کیمی رایکونن با فراری و سرجیو پرز با فورس ایندیا خاتمه یافت.

اما پیش بینی ها از رقابت نزدیک فراری و فورس ایندیا برای جذب پرز در سال 2018 خبر می دهد.

پرز که قرار داد خود را ماه گذشته با فورس ایندیا تمدید کرد، آینده کاری خود را بسته به حامیان مالی مکزیکی خود می داند.

او با رنو و ویلیامز نیز مذاکراتی داشته اما منابع مالی به وی اجازه آنچه که میخواست را نمی داد. البته فورس ایندیا با خودروی خوب خود اجازه رقابت را برای رده چهارم تیمی می داد ولی وضعیت تیم ویلیامز یک ریسک بزرگ بود و تضمینی برای پیشرفت و کسب نتایج بهتر وجود نداشت.

البته احتمال کمی هم در مورد پیوستن پرز به تیم رنو وجود دارد. این خودرو ساز فرانسوی علاقه زیادی به جذب این راننده مکزیکی دارد و برای ارتقا خودرو در سال آینده و قوانین تغییر یافته جدید به این راننده نیاز دارد.

گمانه زنی هایی نیز از پیوستن پرز به فراری در سال 2018 وجود دارد، جایی که کیمی رایکونن قراردادش با فراری در پایان سال آینده به پایان خواهد رسید.

پرز با جاه طلبی تمام مدت هاست که برای رسیدن به فراری  و رانندگی در این تیم تلاش می کند و با وجود حامی مالی مانند کمپانی کلرو ( Calro ) به این مهم برسد.

در قرارداد یک ساله پرز با فورس ایندیا مقداری آزادی به پرز برای انتخاب سال 2018 خود برای پیوستن به فراری یا هر تیم دیگری بسته به وضعیت تیم ها در مورد قوانین سال آینده می دهد.

پرز اعلام کرده که برنامه خود را تا قبل از جایزه بزرگ سنگاپور اعلام کند.

او احتمال داد آینده خود در فراری باشد:

به نظر می رسد که چه اتفاقی می افتد چیزی که من همیشه به دنبال آن بودم.

البته احتمال پیوستن به  فراری نیز با شایعه خریده شدن تیم فورس ایندیا توسط کارلوس اسلیم قابل تغییر است و شاید این فقط یک دروغ بزرگ برای ضعیف کردن فورس ایندیا و مسائل پشت پرده دیگری باشد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

 1. هومن

  0

  0

  ویلیامز هر روز داره بدتر میشه من خودم واقعا از این قضیه ناراحتم وراننده هایی که به اینده خوب چشم دارن مث پرز و بوتاس باید فکر ویلیامز رو از سرشون بیرون کنن به خصوص با تغییرات سال بعد.

  • ali911

   0

   0

   وقتی برنامه ویلیامز جذب فیلیپه نصر باشه دیگه معلومه که ویلیامز اون ویلیامز همیشگی نخواهد بود. ولی به نظرم بهترین گزینه برای جانشینی رایکونن همین سرجیو پرز باشه. چون هم راننده خوب و جوون آینده داریه و هم مث وشتاپن انتخابش ریسکی نیست.

دیدگاه خود را بیان کنید