فرمول یک ایران – کریستین هورنر مدیر تیم ردبول اخیراً بیان کرده است که حواشی ای که مکس ورشتپن راننده هلندی این تیم را احاطه کرده به هیچ وجه روی این راننده جوان تاثیری نگذاشته است و او قصد ندارد عملکرد خوبش را تغییر دهد.

ورشتپن پس از گرندپری بلژیک از طرف خیلی از اهالی رسانه و رانندگان قدیمی مورد حمله قرار گرفت به این دلیل که چندین دفاع خطرناک در برابر راننده های مختلف به نمایش گذاشته بود.

علاوه بر انتقاد های زیاد بر علیه مکس او در درست قبل از گرندپری ایتالیا در یک جنگ رسانه ای با ژاک ویلنوو درگیری های زیاد پیدا کرد.

با در نظر گرفتن همه این اتفاقات، کریستین هورنر میگوید که مکس ورشتپن هیچگونه تاثیرپذیری ای از طرف این اتفاقات نداشته بلکه همه اینها باعث شده او قوی تر شود.

هورنر در مصاحبه ای با سایت موتوراسپورت گفت:

من هیچگونه تاثیرپذیری ای از او ندیده ام.

قطعاً او از این اتفاقات تجربه کسب می‌کند، بالاخره او هنوز جوان است و راه زیادی برای رفتن دارد و هنوز درحال یادگیری خیلی چیزهاست.

او مثل همه ۱۸ ساله های دیگر رفتار می‌کند، در حال حاضر تمام تمرکز او روی رانندگی اش است و دارد روی آن کار می‌کند و به خاطر گفته های چند نفر خودش را زیر سوال نمی برد و تغییر نمی کند.

وی افزود:

او مثل همه ی راننده های فوق‌العاده تاریخ کنترل زیادی روی ذهن و روان خود دارد.

بعد از دفاع های خشن مکس در بلژیک، او در ایتالیا یک استارت بد داشت و باید به جبران آن میپرداخت، او یک سبقت بی محابا از سرجیو پرز گرفت که البته مورد انتقاد واقع شد.

البته کریستین هورنر می‌گوید که این سبقت عادی بوده و مشکلی نداشته است.

هورنر ادامه داد:

او در ایتالیا خیلی عالی رانندگی کرد، سبقت های فوق‌العاده خوبی داشت به خصوص در مقابل پرز فکر نمیکنم او در این مسابقه عملکردی خلاف انچه در قبل از او دیده بودیم داشت. او خیلی خوب بود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  • ali911

   0

   0

   الان وتل جوونیهاش اینجوری بود یا آلونسو یا شوماخر؟
   سبقت باید بگیری از رانندگیتم باید دفاع کنی ولی نه دیگه اینجوری. اگه همه بخوان مث وشتاپن رانندگی کنن فرمول یک بر می گرده به دهه 50 که هر فصل یکی دوتا کشته می داد.

 1. سلمان

  0

  0

  با این چیزی که من از این میبینم بهتر بود بره نسکار یا ایندی کار
  اونجا جای دیوونه بازیه، نه فرمول 1
  ولی انصافا سبقتش خطرناک نبود دیگه، سرجیو خودش هول کرد رفت تو باقالیا!

دیدگاه خود را بیان کنید