فرمول یک ایران کوین مگنوسن انتظار دارد تا بعد از گرندپری سنگاپور تکلیف خود با تیم رنو را روشن ببیند. تیم رنو تا به حال صحبتی درباره ی اعلام ترکیب رسمی خود برای سال آینده نکرده است و شایعات زیادی پیرامون این تیم جریان دارد.

رنو به دنبال جذاب سرجیو پرز، والتری بوتاس و حتی استبان اکون است و البته مگنوسن و جولین پالمر هم برای این صندلی خواهند جنگید. راننده ی دانمارکی می گوید رنو تائید کرده که به زودی تصمیم می گیرند و حتی ممکن است بعد از گرندپری سنگاپور این اتفاق بیافتد.

امیدوارم این آخرین مسابقه ای باشد که در آن از آینده ی خودم خبر ندارم. آن ها باید سریعتر تصمیم بگیرند و آن موقع می فهمم که دارم چه کار می کنم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

  • هومن

   0

   0

   اتفاقا به این لیست دو نفرتون باید مگنوسن رو هم اضافه بکنید بعد بگید هر بلایی خواستید سر بقیه بیارید.بعد مونزا واون اتفاقات دیگه سعی کردم تا سنگاپور به رقابت امسال نگا نندازم و دنبالش رو زیاد نگیرم ولی در مورد کوین مگنوسن به چیزای جالبی رسیدم اینکه این پسر تو 2014 که میاد فک کنم 10 بر 9 به باتن تو تعیین خط میبازه و واقعا من لذت بردم از این قضیه ولی از اون طرف با یه چیز دیگه بسیار جالب رو به رو شدم اینکه با یه اختلاف زیادی توی امتیاز ها به باتن باخت با یه نگاه ساده میشه راحت فهمید که اینجور اختلافت بین مگنوسن و باتن برمیگرده به تجربه ولی امار تعیین خط یه نشونه ای به ما میده مبنی بر اینکه این راننده میتونه با کسب تجربه یه اینده خوبی داشته باشه.ما نباید به راحتی از کنار مگنوسن بگذریم تا سال اینده اون تجربه لازم ایجاد میشه ومگنوسن باید یا به تیمی قوی بره یا رنو باید قوی بشه مگنوسن ماشین خوب وهم تیمی رقابتی نیاز داره تا خودش رو نشون بده

دیدگاه خود را بیان کنید