فرمول یک ایران – مشاور ردبول هلموت مارکو حس می کند عادلانه نیست که دنیل کویات را با عملکرد اخیرش با تورو روسو بسنجیم.

کویات از زمان جابجایی با مکس ورشتپن در گرندپری اسپانیا بد عمل کرده است و تنها دو امتیاز را به دست آورده در حالی که هم تیمی او  26 امتیاز را به تورو روسو هدیه کرده است.

در ایتالیا کویات در Q1 حذف  شد و کف ماشین خود را در اوایل رقابت از دست داد و به دلیل مشکل باتری نیز از دور رقابت کنار رفت. بعد از عملکرد بد کویات شایعات درباره پیوستن پیر گسلی رهبر رقابت های جی پی 2 به تورو روسو شنیده می شد اما مارکو با مصاحبه ای تند این شایعه را از بین برد. مارکو همچنین از رانندگی کویات دفاع می کند.

عادلانه نیست که او را با عملکردش تا به اینجا قضاوت کنیم. امیدوارم همه ی این ها بدشانسی باشد. در تعیین خط گروژان سر راه او قرار گرفت و در مسابقه هم خیلی چیزها اشتباه رخ داد. اگر اطلاعات کافی را داشته باشیم تصمیم می گیریم.

کویات شانس برگشت به فرم خود را دارد و هنوز برای ثابت کردن خود فرصت دارند.

کویات نیز شایعات را از بین می برد.

به این شایعات اهمیت نمی دهم. من فقط کارم را انجام می دهم و هر تصمیمی که ردبول بگیرد بسته به خودشان است.

۸ دیدگاه

قابل توجه تمام کاربران سایت فرمول یک ایران : از این پس جهت برخورد با کاربران متخلف جرایمی در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در هنگام ارسال دیدگاه خود نهایت دقت را فرمایند ، در بیان دیدگاه ها از توهین به دیگران و رانندگان و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن هر ملاکی IP فرد متخلف مسدود خواهد شد و دیگر نمیتواند وارد سایت شود .
 1. Saeed

  0

  0

  کویات راننده خیلی خوبیه ولی کاش تو چین و روسیه اونطوری نمیکرد.اونوقت ی روانی مث وشتپن رو نمیوردن ک زبونش دراز بشه و ب هر کسی بی احترامی کنه

  پاسخ دادن
   • Saeed

    0

    0

    ای خدا.!!!!!!همه گفتن.دیوید کرافت گفت لائودا و ویلنوو و فتل و رایکونن و کلی از ممبر های همین سایت گفتن.من ک گفتم شد توهین???

 2. پسر خشن96

  0

  0

  اگه کویات رو نگه دارن بهتره براشون…منتها دیگه اون کویات سابق نمیشه :(((

  پاسخ دادن
 3. ناشناس

  0

  0

  کویات هر چی داشت مثل این پسر 18 ساله ادعا نداشت و همیشه رانندگیشو میکرد

  پاسخ دادن

Leave a Reply

Your email address will not be published.