فرمول یک ایران – بعد از تنزل رتبه ی تیم فورس ایندیا از رده ی چهارم به پنجم در جدول تیمی، سرجیو پرز راننده ی مکزیکی این تیم اذعان داشت که هر دو راننده ی فورس ایندیا به دنبال کسب امتیاز در مونزا بودند.

پرز معتقد بود که عملکرد آن ها در مقایسه با ویلیامز ضعیف بود. ویلیامز از همین فرصت استفاده کرد و جایگاه چهارم جدول تیم ها را از فورس ایندیا پس گرفت. پرز و هالکنبرگ رده های هشتم و دهم را به دست آوردند اما از آن سو دو راننده ی ویلیامز پنجم و نهم شدند.

مرد 26 ساله اعتراف کرد که پیست هایی وجود دارند که ویلیامز در آن ها بهتر است مثل مونزا اما گرندپری بعدی یعنی سنگاپور، گرندپری موفقی برای فورس ایندیا خواهد بود.

تا به حال در بعضی مسابقات آن ها بهتر بودند و در برخی دیگر ما بهتر بودیم اما از امروز کار سخت تر می شود و باید تمام پتانسیل خود را به نمایش بگذاریم. باید تا می توانیم امتیاز کسب کنیم و این موضوع خیلی مهم است.

ویلیامز در این آخرهفته سریع بود اما امیدوارم در سنگاپور آن ها را به چالش بکشیم. سنگاپور پیست بسیار متفاوتی دارد و انتظار دارم در آن جا بهتر باشیم.

اگر نوشته‌ای که خواندید مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

۵ دیدگاه

* دوستان و همراهان گرامی فرمول یک ایران ، لطفا از هر گونه توهین به رانندگان و کاربران بپرهیزید در غیر اینصورت آی پی شما مسدود خواهد شد و اجازه دسترسی به سایت را نخواهد داشت
  • ali911

   0

   0

   آره بنظرم با اینکه رقابتی واسه قهرمانی وجود نداره، رقابت ردبول فراری و اینور ویلیامز و فورس ایندیا لااقل یکم سرگرم کننده ست. ولی به نظرم فورس ایندیا چهارم میشه. چون ویلیامز توی پیستهای سرعت پایینی که بیشتر پیستهای باقی مونده هم همین طوره کلا داغونه و به سختی امتیاز می گیره.

   پاسخ دادن
 1. پسر خشن96

  0

  0

  فوروس ایندیا شکت میده ویلیامز رو چون شاسی بهتری نسبت به ویلیامز داره و موتور هاشونم که یکیه.و گرندپری هایی هم که مونده … تیم فوروس ایندیا میتونه بهتر ظاهر بشه….. راننده های بهتری هم داره

  پاسخ دادن
  • ali911

   0

   0

   راننده های فورس ایندیا که بهتر نیستن. بوتاس و پرز تقریبا توی یه سطح هستن و ماسا هم با اینکه افت کرده ولی از هالکنبرگ بالاتره. ولی شاسی ویلیامز واقعا افتضاحه.

   پاسخ دادن

Leave a Reply

ایمیل شما در نظرات نمایش داده نمی شود