فرمول یک ایران – استارت بد لوئیس همیلتون در گرندپری ایتالیا شانس او برای کسب پیروزی را از بین برد اما راننده ی بریتانیایی استارت ضعیف را از ضعف خودش نمی داند. همیلتون در تعیین خط درخشید و خط یک را به دست آورد اما در همان آغاز رقابت خود را در رده ی ششم دید.

توتو ولف در مصاحبه با سایت موتوراسپورت چنین گفت:

لوئیس در رادیو به ما گفت که اشتباه او بوده است و باید آن را آنالیز کنیم.

همیلتون اما مکالمه ی رادیویی را صحیح نمی داند.

در حقیقت این حرف را زدم تا عذاب وجدان مهندسان را از بین ببرم می دانستم که آن ها حس عصبی داشتند. نمی دانم چه شد من همه چیز را عادی انجام دادم و به ترتیب همه ی کارها را به درستی به اتمام رساندم اما کلی هرزگردی داشتم.

این اشتباه من نبود، اشتباه هیچکس نبود. بی ثباتی کلاچ ما ادامه دارد نمونه اش هم عملکرد نیکو در هوکنهایم است. روشی که امروز انجام دادم همان کاری بود که در گذشته انجام می دادم اما فقط هرزگردی داشتیم.

البته هیچوقت پیشرفت و آموختن را متوقف نمی کنیم و امروز ما درس جدیدی را آموختیم اما آره این فصل، فصل سخت تری برایمان بوده است.

کلاچ ما مشکل دارد و سخت کار می کند و باید برای مسابقه ی بعدی آن را بهتر کنیم. باید روی آن کار کنیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

6 دیدگاه

 1. هومن

  0

  0

  اههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه لوییز جان مادرت بس کن یه ذره بازی جذاب شد بیخیال مگه نمیدونی رقابت کمه.مگه نمیدونی عشاق f1 دارن از بی رقابتی توی بورکینافاسو شرحه شرحه میشن بس کن جان خودت.اههههههههههههههه مردک ضد حال.

  • ali911

   0

   0

   جان!TEAMLH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   هومن جان تیم له بود مرسدس با مکلارن وضعش فرقی نمی کرد. ناپلئون کبیرم که تقریبا تمام اروپا رو تصرف کرد بازم کاملا بی مشکل نبود. دیگه انتظار نداشته باش مرسدس کاملا بی مشکل باشه.

   • هومن

    0

    0

    هیچی تو این دنیا بی مشکل نیست علی جان ولی میتونه به حداقل برسه.من انتظار دارم تیم بهترین هارو همیشه در اختیار رانندش قرار بده که البته تا حدودی همینطوره.

   • ali911

    0

    0

    هومن جان خیلی خوب می شد اگه همه می تونستن بهترین ها رو در اختیار راننده شون قرار بدن. اونوقت دیگه سلطنت مرسدس به فرمول یک و قبلش ردبول و فراری و… وجود نداشت. خیلی دوست دارم این اتفاق بیفته ولی این غیرممکنه.

 2. siavash

  0

  0

  حتی یه درصدم احتمال نمیده مشکل از خودش باشه خیلی جالبه !!!!
  چطور تو اکثر مسابقات بجز اون مسابقه لعنتی رزبرگ استارت های بهتری داره ماشینتون یکیه پس چیه داستان ؟!!!!

دیدگاه خود را بیان کنید