فرمول یک ایران – مائوریزیو آریوابنه گفت که به حرف های دیگران می خندید زیرا می گفتند که فراری باید از مرسدس در انتخاب استراتژی تقلید می کرد، او معتقد است که انتخاب درستی انجام داده اند.

در مسابقه ی فرمول یک ایتالیا، نیکو روزبرگ و لوئیس همیلتون هر دو استراتژی یک پیت استاپه داشتند (سافت/مدیوم) اما راننده های فراری، سباستین فتل و کیمی رایکونن از استراتژی دو پیت استاپه (سوپرسافت/سوپرسافت/سافت) استفاده کردند.

راننده های فراری با استارت خوبی که داشتند هر دو از همیلتون جلو افتادند ولی در پایان مسابقه در رده های سوم و چهارم و پایین تر از هر دو راننده ی مرسدس بودند، آن ها 20 ثانیه از روزبرگ پیشتاز عقب تر بودند.

آریوابنه گفت:

بعد مسابقه شنیدم که عده ای گفته اند استراتژی با یک پیت استاپ برای ما بهتر بوده است.

من داشتم به آن ها می خندیدم، همراه با مهندس هایم.

مرسدس باید از خودش مراقبت می کرد تا بتواند فقط یک پیت استاپ انجام دهد، ما دقیقا برعکس عمل می کردیم، هجومی بودیم.

اگر استراتژی آن ها را انتخاب می کردیم، 11 ثانیه از سرعتی که در مسابقه داشتیم کندتر می شدیم، پس استراتژی سریع تر را انتخاب کردیم.

چند روز پیش بود که سرجیو مارکیونه، رئیس شرکت فراری گفت که فراری در رسیدن به اهداف سال 2016 خود شکست خورده است، با این حال آریوابنه امیدوار است که فصل را قدرتمندانه به پایان برسانند.

آریوابنه ادامه داد:

مطمئنا در رسیدن به اهداف این فصل خود شکست خورده ایم.

ولی یک ماه پیش، تصمیم گرفتیم که کاری بکنیم، از آن به بعد وضعیت تیم در دو مسابقه ی دیگر بهتر شد.

جو تیم خیلی مثبت است، همه برای رسیدن هر مسابقه اشتیاق دارند، و برای سال بعد تلاش می کنند، فقط کمی زمان می خواهیم، همین.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

  1. ali911

    1

    0

    ببخشید که اینو می گم. ولی خنده کسایی مثل تو برای ما روحیه حساب میشه. تا الان که با وعده های پوچ فراری رو به گند کشوندی. ببینیم تا کجا پیش میری.

دیدگاه خود را بیان کنید