فرمول یک ایران – در حالی که انتظار می رود برنی اکلستون حق پخش فرمول یک را بفروشد کریستین هورنر امیدوار است که برنی در فرمول یک بماند.

جایگاه برنی در سال های اخیر زیر سوال بوده است و خیلی ها معتقدند که او دیگر جایی در فرمول یک ندارد و باید از این رشته کنار برود. هورنر اما از علاقه ی خود به پیرمرد 85 ساله می گوید و دوست دارد که برنی در فرمول یک بماند.

شایعات زیادی وجود دارد که اما امیدوارم که این آخرین مسابقه ی برنی نباشد و فکر نمی کنم این اتفاق نیز بیافتد. همه ی ما منتظر می مانیم و اخبار راجع به مالکیت فرمول یک را در هفته های آینده دنبال می کنیم. بدیهی است که این موضوع در حال بحث است اما تا زمانی که چیزی امضا نشود هیچ حدسی کامل نیست.

توتو ولف هم در این باره صحبت کرده و اکلستون را دلیل عظمت امروز فرمول یک خوانده است.

برنی ماموریت خود را به خوبی انجام داده و فرمول یک را به چیزی که امروز است تبدیل کرده است. او یک امپراطوری تاسیس کرده و ما همه از او به خاطر این امپراطوری تشکر می کنیم.

او میلیون ها پخش زنده را در سرتاسر دنیا در اختیار دارد و هر سال بیش از نیم بیلیون دلار سود می کند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

  1. ali911

    0

    0

    امپراتوری لویی چهاردهم
    اگه در مورد تاریخ فرانسه سررشته داشته باشین: لویی چهاردهم در جوانی از فرانسه یک کشور مقتدر ساخت و فرانسه به قدرت اول جهان تبدیل شده بود. ایشون به خاطر رقص معروفشون به پادشاه خورشید معروف بودن. ولی اینقدر فرانسه رو درگیر جنگ کردن که در اواخر عمرشون از فرانسه یه کشور ورشکسته به جا موند تا تنش ها برای انقلاب فرانسه شروع شه. فک کنم جناب برنی اکلستون خیلی تفاوتی با ایشون نداشته باشن.

دیدگاه خود را بیان کنید